Co kupic Loewe Nemos czy JVC 32P40

kojot

New member
Witam ponownie i mam pytanie co mam wybrac wczesniej pytalem o LCD i CRT zastanawialem sie nad tymi telewizorami teraz wiem ze crt bedzie lepszym wyborem dla mnie, zastanawiam sie na wyborem tych dwoch modeli ktory tv bedzie lepszy, chodzi mi o jakos obrazu i wyposarzenie ,co mam kupic pomozcie jak ktos zna temat,wiem ze jvc jest trudno dostepny ale sa jeszcze chyba dwie sztuki do kupienia:D i musze sie spieszyc, widzialem na allegro jeszcze panasonica 32px30 i 32pd30 i nie wiem co mam wybrac pomozcie jak mozecie jakie sa roznice miedzy tymi modelami tv, ktory bedzie lepiej wyswietlal obraz chodzi mi o glebie, ostrosc, kolory,wiem ze jvc ma dobre recenzje ale czy nie bedzie lepszym wyborem loewe a moze panasonic.pomozcie bo te tv nie sa za tanie a nie chce wydac tyle pieniedzy a puzniej byc nie zadowolony,czekam na wasza pomoc w tej sprawie i licze ze pomozecie mi dobrze wybrac !!!
pozdrawiam
KOJOT
 

pupil

Member
Witam
Ogladałem wszystkie modele,które wymieniłeś i wybrałem Nemosa.
I jestem zadowolony,szczególnie,że ma barzdo dobrą geometrie:)
Dla mnie też było ważne,aby przy formacie 16:9 nie był widoczny bardzo efekt "rozciągniątych gęb",a Loewe radzi sobie ztym doskonale :D
 

paradygma

New member
witam,
potwierdzam to co powiedział pupil. jestem szczęśliwcem który posiada nemosa od ponad 3 miesięcy i wiem że wybrałem dobrze, nawet bardzo dobrze. To co wiem to podobno loewe nie produkuje juz tych telewizorów i powinieneś sie pospieszyć jeżeli chcego go kupic. Jak nie jesteś pewny to poprośkikiego o prezentacje, a przy okazji dosteniesz super cene (jak zawsze u kikiego).
Pozdrawiam
 

kojot

New member
Dzieki za wypowiedzi ale czy nikt z tego forum nie chce sie wypowiedziec na temat jvc szkoda, tez chcialym poznac wady lub zalety obu tv. Moze ktos posiada jvc i cos napisze na ten temat
dziekuje
KOJOT
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
JVC 32 P 40 - był bardzo dobrym modelem. Ale wówczs Loewe kosztował 9499 zł - wiec nawet nie był porównywany w tej klasie / był zbyt drogi/
Obecnie korzystajac ze zmian cenowych - kosztuje mniej więcej tyle co JVC. Ale jego możliwości , podzespoły i jakość są zupełnie z innej klasy
Jedynym prblemem jest ich brak.
Wszystkie się kończą i jeśli się ktoś wacha - to moze nie dostać wogóle.
A telewizor prezentuje się zawodowo.
pozdrawiam
 

parsifal

New member
Witam
Nemos jest świetnie wykonany - super materiały (plastiki nie trzeszczą po schłodzeniu TV (miałem to w Sony), możliwość zabudowy tyłu odbiornika (kable chowa się w rękaw który jest w wyposażeniu), funkcjonalna obrotowa podstawa (szerokość półek mogła by być większa - klocki Onkyo wchodzą na "wcisk"). Dźwięk baz zarzutu (wbudowany sub), obudowa nie "brzęczy" nawet przy niskich na maxa. Obraz - geometria super ale w moim TV odcień szarości musiałem "dopracować" z menu serwisowego. Obraz bardziej wyostrzony i intensywny niż pastelowy i mięki (znowu porównuje z Sony). śA teraz kamyczek do ogródka - na stronie Loewe przeczytasz że Nemos ma
 

parsifal

New member
Witam
Nemos jest świetnie wykonany - super materiały (plastiki nie trzeszczą po schłodzeniu TV (miałem to w Sony), możliwość zabudowy tyłu odbiornika (kable chowa się w rękaw który jest w wyposażeniu), funkcjonalna obrotowa podstawa (szerokość półek mogła by być większa - klocki Onkyo wchodzą na "wcisk"). Dźwięk baz zarzutu (wbudowany sub), obudowa nie "brzęczy" nawet przy niskich na maxa. Obraz - geometria super ale w moim TV odcień szarości musiałem "dopracować" z menu serwisowego. Obraz bardziej wyostrzony i intensywny niż pastelowy i mięki (znowu porównuje z Sony), funkcja Panorama dopasowuje obraz 3/4 do 14/9 - to fajnie działa, świetnie działająca telegazeta, przejrzyste menu. A teraz kamyczek do ogródka - na stronie Loewe przeczytasz że Nemos ma 3xSCART (rgb, rgb z komponentem, i bez rgb) - niestety nie ma gniazda rgb z komponentem, TV ma tylko 2xSCART (rgb i bez rgb). W TV CRT różnica między Componentem a rgb jest jednak dosyć subtelna więc nie jest to jakiś wielki problem, ale... Nie widziałem JVC P40 na żywo więc nie mogłem porównać z Nemosem ale gdyby miał taką możliwość to kto wie co bym wybrał. Nemos to świetny telewizor ale jego cena jest o co najmniej 1000 zł za wysoka. No to masz moją (subiektywną) opinię na temat Loewe.
Pozdrawiam i życzę udanego wyboru
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nemosy - koniec dostaw. Juz tylko te które są na sklepach . Szkoda , gdyby tak jeszcze miały HDMI - to byłyby bezkonkurencyjne.
Dostalismy nawet ostatnio znakomite recenzje.
 
Do góry