pomóżcie,co kupic?

chloratum

New member
czytam Wasze posty i mam niestety coraz wiekszy mętlik w głowie..Chcę kupić telewizor.Mam do dyspozycji ok 5-6tys.zł.Telewizor będę oglądał z odl.ok 4(4,5)metrów.Chcę używać tego telewizorka do oglądania DVD(którego jeszcze nie mam)oraz (przede wszystkim)do normalnego oglądania TV prtzez Cyfrę+...doradźcie mi proszę co byście kupili będąc na moim miejscu...Z góry dziekuje za odpowiedz.Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

Możej

New member
Na dzien dzisiejszy Panasonic TH-42PA50

Sprawdz tutaj

Do ceny trzeba dodac 450zl za podstawke/wieszak.

Za chwile wejda nowe modele plazm Panasonic 42" ale cena bedzie raczej wyzsza niz Twoje max 6tys zl.

Pozdrawiam
 

chloratum

New member
Razgriz napisał:
42" plazmę z rozdziałką 852x480, Panasonica albo LG
a może tego philipsa 42 PF3320??
Nie wiem czy plazme czy może lepiej projekcyjny(no bo zniechęciły mnie te opinie o wypalaniu plazm-po prostu chcę normalnie oglądać tV a nie ciągle patrzeć czy wypaliło sie już logo stacji czy nie).czy bez,,docierania"" rzeczywiście jest takie duże niebezpieczeństwo wypalenia??Co sądzicie o telewizorach projekcyjnych???Może lepiej zainwestować w lepsze kino domowe i kupić telew.projekcyjny zamiast plazmy i słabszego kina???
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Witam
w Twojej sytuacji też bym się kierował na Panasonica 42 Pa 50.
Licząc sygnał , odległość i cene - to najlepsza oferta. Dobra cena jest niższa dla członków forum.
wybór jest spory ale ta powinna zagrać najlepiej
pozdrawiam
 
Do góry