Telewizor Samsung WS32Z308P 32 czy warto??

andrzej2212

Klub HDTV.com.pl
VIP
Witam wszystkich serdecznie.
Proszę o pomoc w palącej mnie pilnie kwestii.
Muszę podjąć szybką decyzję dotyczącą zakupu Telewizora Samsung WS32Z308.
Słyszałem kilka plotek ad. starszych modeli, że głośno pracują, a geometria na krańcach się "rozjeżdża":niewiem:.
Proszę o wszelką pomoc, doświadczenia, etc.
Dzięki i pliz o szybką radę:).
Pozdrawiam.
 

paco29

New member
Jestem sczesliwym posiadaczem tego samsunga, fakt ze geometria nie jest idealna, wiec przed zakupem lepiej ja sprawdzic w sklepie. Ja mialem do wyboru 3 slimy i ten ktorego kupilem gral najlepiej. Nie ukrywam że zależalo mi na malej glebokosci.
Jesli masz konkretne pytania to czekam.
 

andrzej2212

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dzięki za odpowiedź.
Ja niestety nie będę miał możliwości oblukania w sklepie, bo kupuję wysyłkowo, ale sądzę, że nie będzie źle.
Jak możesz to podziel się wrażeniami i napisz czy dopinałeś do niego coś po "komponencie" i jakie robi wrażenie (tzn. czy jest jakaś różnica od standardu RGB, bo TV i tak tylko przyjmuje sygnał HD, ale ponoć i tak nieco zyskuje na jakości).
Nooooo i przede wszystkim napisz czy nie żałujesz zakupu i czy polecasz;).
 

andrzej2212

Klub HDTV.com.pl
VIP
Wielkie ThX Masta_J. Już poczytałem nieco opinii na jakie się natknąłem i przytłaczająca większość ostro na niego nadaje (a już się rozpędzałem do zakupu:D), choś przyznać trzeba że pierwsze wrażenie ten "Szajsung" niezłe robił.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
dziś podczas sprawdzania tego telewizora - wszystkie linie odbiegały od normy i to prawie do centymetra - tragedia

To nawet nie jest śmieszne.
pozdrawiam
 
Do góry