co kupic crt czy lcd 32"

Grzesiek2010

New member
Ja się z CRT 17" przesiadłem na LCD 22" wrażenia bez porównania lepsze :D
i popieram kolegę nade mną jeśli nie jesteś grafikiem to nie ma co inwestować kasy w CRT, LCD w zupełności wystarcza do codziennych zadań a i mniej prądu zużywa:p
 

kandziak

New member
Podłącze się do tematu który już jest od paru lat :D a mianowicie chciałbym kupić tv nie wiem jaki jeszcze i tu jest zadanie dla was, cena to max 2.6k 42' lcd/plazma/led (chociaż tu to raczej odpada led za 2.6k bo będzie krawędziowy a taki odpada) do czego będzie służył w ciągu tygodnia mało oglądam telewizji dopiero od 19-20 do 23 prawdziwe oglądanie zaczyna się w weekendy od piątku do niedzieli mecze :D c+ full (kanały hd przede wszystkim) co bym chciał żeby w nim było posiadam dysk seagate 500gb free age go więc chciałbym odtwarzać na nim filmy avi, blue ray, mkv... a i ps3 od czasu do czasu.
czekam na propozycje :D
 
Ostatnia edycja:

vortexx

Member
Podłącze się do tematu który już jest od paru lat :D a mianowicie chciałbym kupić tv nie wiem jaki jeszcze i tu jest zadanie dla was, cena to max 2.6k 42' lcd/plazma/led (chociaż tu to raczej odpada led za 2.6k bo będzie krawędziowy a taki odpada) do czego będzie służył w ciągu tygodnia mało oglądam telewizji dopiero od 19-20 do 23 prawdziwe oglądanie zaczyna się w weekendy od piątku do niedzieli mecze :D c+ full (kanały hd przede wszystkim) co bym chciał żeby w nim było posiadam dysk seagate 500gb free age go więc chciałbym odtwarzać na nim filmy avi, blue ray, mkv... a i ps3 od czasu do czasu.
czekam na propozycje :D

Lg pt-353 i po problemie.
 

Damixsat

New member
CRT może być tańszy niż LCD,jednak pytanie czy jest sens kupować coś co jest niemal przeżytkiem- to chyba najlepsze określenie na ten rodzaj tv. Moim zdaniem nie ma,lepiej dołożyć i kupić coś naprawdę dobrego,przyszłościowego.
 

xeo151

New member
Bez reklam
CRT<LCD<Plazma

Jak ktoś lubi monitor nie telewizor to i LCD mu wystarczy, nie mówiąc już o badziewiu jakim są edge ledy.
 
Do góry