Co kupić, jak zestawić?

TONY!

New member
Witam wszystkich serdecznie!

Mam nastepujacy problem/pytanie (moze nudza was juz tego typu pytania ale po prostu nie wiem gdzie indziej mial bym pytac)

Jestem w trakcie przeprowadzki do nowego domu i zanim zagoszcze tam na stale chce sie przygotowac min. na zakup nowego TV/plazmy/LCD. Prosze o rade jak najlepiej skonfigurowac zestaw do moich potrzeb a sa one nastepujace:
- ogladam glownie Cyfre+ i filmy DVD, z rzadka podlaczam komputer do TV
- Posiadam zestawik kina domowego SONY (dokladnie model sprawdze dzisiaj i napisze jutro), posiadalem dotad zwykly TV Thompsona 32" i bede chcial go zmienic. Wiem ze obraz bede ogladal z odleglosci od 2-4 metrow i teraz pytanie (na ktore pewnie nie dostane jednoznacznej odpowiedzi) Jaki TV czy plazma czy LCD czy z tylna projekcja - zalezy mi bardzo na jakosci obrazu i duzych katach ogladania (czesto zaglada do mnie maly tlumek znajomych i nie wszyscy mieszcza sie bezposrednio przed TV) Kolejne pytanie dot. HD czy HDTV. Jak rozumiem filmy z DVD (te standardowe z wypozyczalni np.) sa wyswietlane w gorszej jakosci niz HD czy w Polsce mozna juz ogladac obraz o jakosci HD np na Cyfrze badz z z plyt DVD (chodzi mi tylko o to czy przy zakupie tv bede sie musial kierowac rowniez tym parametrem) Czy tak naprawde nowe plazmy LCD i tv z tylna projekcja chodza jedynie perfekcyjnie przy wysokiej jakosci sygnale czy rowniez przy standardowej cyfrze i DVD. Narazie tyle pytan, Bardzo prosze o wyrozumialosc i odpowiedzi.
Pozdrawiam
TONY!
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
Perfekcyjnie - graja wszystkie urządzenia z HDTV.
Rewelacyjnie grają z dvd - szczególnie po HMI
W Twoim przypadku najlepszym rozwiązaniem jest plazma Panasonica 37 PV 500.
Zadbać możesz o sygnał - kupując Tuner HDTV satelitarny.Tuner ma złącza cyfrowe działa we wszystkich systemach.
DVD WMVHD - Bufalo - ale będziesz miał kłopoty ze zdobyciem filmów w HD.Nawet jeśli będą - to bez jezyka polskiego.
pozdrawiam
 
Do góry