Co sądzicie o nagrywarkach: JVC i THOMSONA

Andrus

New member
Noszę się z zamiarem kupna nagrywarki ważne żeby posiadała twardy dysk ,chciałbym ją podłączyć pod kino domowe i pod telewizor LCD , mam na uwadze dwa modele:JVC DR-MH300 i THOMSON DTH8550E obie posiadają wyjście HDMI. Jezeli ktoś miał styczność z tymi modelami prosiłbym o opinię, a może polecilibyście inne modele w przedziale cenowym do 2500zł z góry dziekuje za opinie:) .
 

edrum

New member
Witam !
Przyłączam sie i oczekuję jakiś opini w tym temacie. Ale uwzględniłbym jeszcze dwie nagrywarki spełniające te warunki ( HDD i złącze HDMI) :
Samsung DVD-HR725
Philips DVDR 7300H
Pozdrawiam.
 

Andrus

New member
Nagrywarki z HDMI

CO się tyczy Samsunga przeglądałem instrukcje i wynika że ta nagrywarka nie ma pełnej rozdzielczości HDMI podobno to samo występuje w nagrywarce LG RH7900MH.Samsung w Saturnie jest w granicach 1900zł. Jeżeli chodzi o Thomsona to troszkę tańszy , sprzedawca mi go odradzał , podobno ma kiepski laser.Bardzo ciekawy jestem opinii innych , może ktoś z was testował te nagrywarki z wyjściem HDMI.:)
 

szpigiel9

New member
Również jestem zainteresowany nagrywarkami DVD, dodam od siebie jeszcze dwa modele SONY RDR HX1010 i LG RHS 7750H a jeszcze THOMSON DTH 8560E. Może się myle ale podobno trzeba też patrzeć na przetwornik VIDEO a jeśli tak to chyba SONY 1010 i PHILIPS 9300 mają największe 216 Mhz są też 12bit/108 a niektóre tylko 10/54Mhz(najczęściej spotykane) a nawet 10 bit/27. Skoro mamy prawie wszystkie modele z HDMI to może ktoś kto na tym sie zna lub posiada jakąś podpowiedział by na co zwracać uwagę przy zakupie. Podobno ważne jest aby miała (oprócz HDD) możliwość zapisu na płytach DVD- RAM, TIME SHIFTING, PROGRESIV SCAN, i-LINK, dekoder VPS i PDC-do pomijanie reklam. Podobno LG jeżeli materiał na dysku HDD poddamy obróbce można go zgrać na DVD tylko w czasie rzeczywistym. Ogólnie znawcy tematu mogli by wypowiedzieć sie co jest najwazniejsze przy wyborze, co sie przydaje co jest tylko bajerem no i oczywiście jeżeli ktoś ma w domu jakąś niech napisze o niej kilka spostrzezeń. Przede wszystkim która ma najlepszy OBRAZ i tak dalej.:)
 

yen

New member
Witam
DVDR7300H Philipsa ma HDMI ze skalerem, 250GB, Double Layer, Progressive Scanem oraz innymi przyjemnymi w użytkowaniu funkcjami jak pauza telewizji czy szybka powtórka.
We wrześniu wchodzi nowa linia. Np. następca dostanie jeszcze DCDi od Faroudja a kolejny model ma mieć DVB-T wbudowany
 

Kemp

New member
yen

Witam,
DVDR7300H ma jednak mały przetwornik obrazu 10bit/54MHz i nie odtwarza DivX. Ale następca, o którym piszesz może być rzeczywiście bardzo ciekawy (ale to dopiero na jesień).
Pozdrawiam,
 

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
Witam wszystkich Mam pytanko którą nagrywarkę wybrac LGRH200MH czy Panasonic DMR-EH65 obie są reklamowane jako nowe produkty i są w podobnej cenie.Dzięki za podpowiedżi Pozdrawiam
 

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
Witam . Już znalazłem różnicę ,przyznaję że szłem na łatwiznę:blagam: ,wystarcz trochę poszukac i wszystko jest opisane . Pozdrawiam
 
Do góry