PC z LCD TV

acidkans

New member
przymiarka do połączenia PC z LCD TV

Witam!
zamierzam kupić TV LCD i podpiąć go do mojego compa, w którym mam kartę DVB TT1.3 z modułem Syfry. moje pytania:
1. czy obraz z kompa bedzie lepszy gdy puszcze go przez DVI zamiasta standardowo db-9?
2. jak najlepiej podłączyc komp-LCD aby obraz Syfry był najlepszy- czy używać wyjścia component na karcie DVB czy przez kartę graficzą?
3. telewizor bede oglądał z odległości 3m- czy 37" bedzie ok?
4.mam upatrzony TV LCD LG RZ37"LZ55 czy to jest trafny wybór, cena oferowana to 6500???nie chciełbym jej przekraczać
5.oglądam satelite przez monitor LCD i nie jestem zachwycony jakością, czy jakość na TV bedzie lepsza? na crt wyciągam sygnał bezpośrednio z karty ale to analog, wiec jak to bedzie????
za wszelkie porady i uwagi z góry dziękuję
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
1. Przez DVI - bedzie lepszy.
2. Oczywiscie
3. Trzy metry - to dobra odległość do 37"
4. To niestety nie jest dobra jakość / LG LZ 55/
Musisz nie wiele dołozyć aby cieszyć się dobrą jakością
5. Nie będziesz zadowolony - tym bardziej . Analog przy słabym LCD - to
zdecydowanie się kłóci. Jeśli nie byłeś zadowolony na małym LCD - nie bedziesz też zadowolony z duzego.

Mozę dla Ciebie za wcześnie. Może jeszcze CRT .
Albo musisz dołożyć troche kasy
pozdrawiam
 

acidkans

New member
dzięki

dzieki, wlaśnie zamówiłem Amoi 37" bedzie w czwartek
zobaczymy mam nadzieje ze bedzie ok
pozdrawiam Andrzej
 

tuptus55

New member
Mam taki zestaw (Amoi i blaszak z kartą c+) i jestem więcej niż zadowolony.
Zobaczysz sam różnicę. Kup sobie od razu dobry kabelek DVI-HDMI bo jest to najlepsza jakość. Amoi wprawdzie ma wejście PC ale jesli blaszak służyć ma także do filmów DVD czy divix to przez DVI to lepiej działa.
 

helper

New member
tuptus55,

kupiłem laptopa z wyjściem DVI. Posiada kartę ATI Radeon X700 (w Vobisie twierdzili, że rewelacyjna) - mam nadzieję, że jest si.
1. Jakiej firmy kabel DVI - HDMI byś polecił?
2. Jak puścic najlepiej dźwięk z laptopa na wzmak?

Thks
 

acidkans

New member
właśnier dostałem telewizor- AMOI 37" (disign po prostu bomba)działa z rozdzielczością 1200x1000, połączyłem go przez złącze PC szukam dobrego kabla DVI-HDMI(ale nie wartego połowy telewizora tylko cos w rozsądnej cenie).
wytłumaczcie mi dlaczego maxymalna rozdzielczość to 1200x1000 a nie ta znamionowa 1900x1000??? bo nie bardzo rozumiem dlaczego nie mogę wycisnąć więcej ze swego blaszaka
czy ktoś wie jak można wyciągnąc sygnał z TT1.3 przez gniazdo J2 na TV?
duzo pytan ale tez duzo problemów wielkie dzieki
 
Do góry