PANASONIC TH 42PV500 jak podłaczyć do PC ???

jasko69

New member
Witam!
Czy ktoś sie orientuje jak podlaczyc PANASONIC TH 42PV500 do komputera - w telewizorze jest wejscie HDMI a w kompie DVI - chodzi o to czy jest taki kabel.
Oprocz tego w telewizorze jest złacze Mini D-sub 15-pinowe ale ja chcialbym podlaczyc do tego HDMI.
z gory dzieki
pozdrawiam
jasko69
 

P.C.

Banned
jasko69 napisał:
Witam!
Czy ktoś sie orientuje jak podlaczyc PANASONIC TH 42PV500 do komputera - w telewizorze jest wejscie HDMI a w kompie DVI - chodzi o to czy jest taki kabel.
Oprocz tego w telewizorze jest złacze Mini D-sub 15-pinowe ale ja chcialbym podlaczyc do tego HDMI.

Jesli nie chcesz poprzez D-SUB,to zastosuj kabel DVI/HDMI.
Są takie na rynku.

Pozdrawiam
 

jasko69

New member
kabel HDMI i DVI

ok dzieki za info, tylko jedno pytanie czy to poprawi jakos obrazu z komputera na plazme, bo ten kabel jest cholernie drogi i nie weim czy jest sens wydawac tyle pieniedzy, poza tym nie wiem czy plazma "zobaczy" obraz z kompa jesli podlacze do wejscia HDMI.
co o tym myslisz?
pozdro
 

maszek

New member
Bez reklam
jasko69 napisał:
Witam!
Czy ktoś sie orientuje jak podlaczyc PANASONIC TH 42PV500 do komputera - w telewizorze jest wejscie HDMI a w kompie DVI - chodzi o to czy jest taki kabel.
Oprocz tego w telewizorze jest złacze Mini D-sub 15-pinowe ale ja chcialbym podlaczyc do tego HDMI.
z gory dzieki
pozdrawiam
jasko69

Na stronie 41 angielskiej instrukcji TQB0E0169U-1 dokładnie opisano jak podłączyć komputer do TV. Możesz ją pobrać tutaj http://www.panasonic.co.uk/customer-Support/download-centre.asp?did=134901&fmt=pdf zaznaczając wcześniej checkbox I Accept.
 

jasko69

New member
kabel HDMI i DVI

ok dzieki - mam te instrukcje - i nie ma tam takiego polaczenia jak HDMI to DVI - nie moze ktos odpowiedziec na pytanie czy bedzie obraz na plazmie z kompa po podlaczeniu wlasnie w ten sposob. W tej chwili mam podlaczony przez D-Sub z dwoch stron i jest w miare ok. Ale chcialbym wiedziec jak bedzie poprzez HDMI.
pozdro.
jasko69
 
Do góry