37 LCD co wybrać do 8tyś.

grygiel

New member
Witam, może doradzicie co wybrać, bo im więcej czytam tym można powiedzieć mniej wiem, sygnał z polsatu cyfrowego, dvd, odległość około 3-4 metry, cena 8 do max 9tyś. proszę o Wasze zdanie co wybrać?
 

krytyk

New member
grygiel napisał:
Witam, może doradzicie co wybrać, bo im więcej czytam tym można powiedzieć mniej wiem, sygnał z polsatu cyfrowego, dvd, odległość około 3-4 metry, cena 8 do max 9tyś. proszę o Wasze zdanie co wybrać?

Amoi LC37AF1E 1920x1080, super towar, mam i serdecznie polecam
 

harvi

New member
krytyk napisał:
Amoi LC37AF1E 1920x1080, super towar, mam i serdecznie polecam

A masz gwarancje na Polske? Bo samego serwisu raczej nie ma, wiec sie pewnie miesiacami czeka jak cos w tym chinskim badziewiu padnie...
 

tuptus55

New member
Popieram Krytyka. Amoi LC37AF1E i 24 miesiące gwaracji polskiej.
TV jest the best w kategorii 37". Krytyk masz u mnie baaaardzo dużą wódkę za wskazanie tego TV.
@harvi czy to jest chinskie badziewie? Hmm nie powiedziałbym. Panel AU Optronics (robi panele dla wielu znanych firm). Elektronika? hmm i tak wszyscy produkują w Chinach lub na Tajwanie (też Chiny tylko jeszcze o tym nie wiedzą ;) )
 

grygiel

New member
Szczerze mówiąc wolałbym coś z bardziej znanych firm i z serwisem powiedzmy w okolicach Katowic, z doświadczenia niestety chyba mam pecha bo większość sprzetu u mnie zalicza serwis w okresie gwarancji, no i kto przekona na ochotnika moją żone na tv Amoi ;) dla mnie wilekiego znaczenia marka nie ma ,liczy się jakość ale dla niej to bradzo ważne
 

szymonunion

New member
Witam,

skoro nowy model telewizora - to moze pora 'wymienic zone na nowszy model'? ;)

PS. Polecam Acer AT3705-MGW lub tego Amoi o ktorym mowil Krytyk i Tuptus.


Pozdrawiam,
 

raffall

New member
Witam,

a ja polecam sony klv-v40 - używam go od tygodnia i jestem bardzo zadowolony, co prawda jest to 40 a nie 37", ale uważam, że jest to akurat na plus.
Poza tym:
- ceny ostatnio spadły ponad 10%, a będzie pewnie jeszcze lepiej
- możliwość przedłużenia gwarancji do 5 lat (skorzystałem z tego -
za 260 zł uważam, że warto)
- no i sony to sony - choć niektórzy twierdzą, że lata świetności ma już za sobą...

Pozdrawiam,
rav
 

raffall

New member
zapłaciłem 11 tys. + koszty przedłużenia gwarancji.

Zaznaczam, że nie kupwałem w żadnym sklepie internetowym, tylko w niewielkim sklepie w moim 30-tys. mieście. A wczoraj byłem w Saturnie (Arkadia w W-wie) i ten sam stał za 14 tys.

Generalnie uważam, że nie przepłaciłem - zakupy w niemczech nie wchodzą w grę bo nie mam czasu ani ochoty na jeżdzenie, szukanie, i martwienie się w przypadku jakichkowliek awarii.

Pozdrawiam,
rav
 

grygiel

New member
11 tyś to troche za dużo dla mnie, ja skłaniałem sie ku JVC LT37S60 na tym forum ma dosyć dobre opinie głownie za sprawą kikiego , tyle że nie można tego za bardzo gdzie indziej zweryfikować ,chciałbym dobrze wybrać bo w końcu będzie to najdroższy przedmiot w moim domu:)
 

raffall

New member
ja również brałem pod uwage jvc, jednak ostatecznie udało się wyskrobać te kilka złotych więcej i kupić sony.

Widziałem jvc w wersjii 32" stojącego obok plazmy panasonica 42Pa50, lcd loewe xelos 37a i sony v40... i szczerze mówiąc nie zauważyłem szczególenie wielkiej róznicy w odbiorze na żadnym z tych tv (no może panasonic trochę odstawał),

uważam, że przy dobrym sygnale zakup któregokolwiek markowego tv powinien dać satysfakcje (za markowe w mojej osobistej skali uchodzą: panasonic, loewe, jvc, sony, philips). Marki samsung i lg nigdy mnie nie przekonały do swoich produktów - i raczej to się nie zmieni...

nie biorę też pod uwagę żadnych benq, amoi itp. ponieważ nie stać mnie na tak kosztowne eksperymenty z zakupem sprzetu.


pozdrawiam,
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
zdecydowanie najlepszy do 8000 zł jest JVC 37 S 60
w tej klasie warto sprawdzić
37 Sharp ga 6
37 Sharp P 50
37 R 41 Samsung
37 Philips 5320
40 R 51 Samsung
40 Sony v A 10
40 m 51 Samsung
pozdrawiam
 

seba_ol

New member
witam :)

Od piątku stałem się posiadaczem JVC S60 za 8.000 zł (wejdź na stronę cancoo.com) i miałem ten sam problem co ty. Szukałem telewizora 37-40". To jest chora spirala, jeżeli chodzi o wybór lcd za cenę 8000 masz ten model 37 ale jeżeli dodasz 4 tysiące to kupisz 40". Pytanie jest ale po co jeżeli nie ma tak widocznej różnicy pomiędzy 37-40 więc wybór należy tylko do twojego portfela.

Moim zdaniem 37 JVC jest warty polecenia w tej klasie.

pozd.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
kilka 37" LCD zmieniło cene na bardzo atrakcyjna
warto sprawdzić
Samsung 37 R 41
Sharp 37 Ga 5
Sharp 37 Ga 6
oraz wszystkie 40" samsunga
pozdrawiam
 
Do góry