sony lcd v40 i laptop

raffall

New member
Witam,

proszę o radę:
jakie są możliwości podłączenia laptopa do lcd sony z serii V?

próbowalem juz przez s-video i nic... próbowałem jakichś przejciówek na euro, chinch - też bez efektu (dziwne, ale tymi sposobami udalo mi sie podłączyć kompa to panasonica 29pm11).

w kompie nie ma wyjścia dvi, jest tylko standardowe wyjście pod monitor - czy to wystarczy? jakie mam możliwości? czy są jakieś przejściówki?

Pozdrawiam,
 

kristoferson

New member
Haj mialem podobny problem i tez mi nic nie chcialo zaswiecic i okazalo sie ze w grafik karcie musi byc zalaczone wyjscie na telewizor mam tez laptopa z grafik karta ati teraz podlanczam s vhs kabelek i wszystko lata Krzysztof:)
 

sergiej7

New member
nie musi byc dvi, ja podlaczam przez s-video w laptopie a druga koncowka to euro do tv plus dzwiek. Raczej wszystkie laptopy maja karty grafiki z tv-out, takze musisz popatrzec w ustawieniach karty grafiki. Te3z sie troche tym bawilem zanim zaczelo dzialac.
 

raffall

New member
Dzięki za wszystkie rady...

...przez s-video udało się podłączyć, ale to chyba nie jest ta jakość jaka powinna być.

Czy przy prawidłowym połączeniu kompa i tv (przy zastosowaniu innych sposobów polaczenia) obraz powinnien być idealnie ostry, czy też ikony i tekst mają być rozmyte (bo tak musi byc i już...)?

Mam raczej nie najgorsza kartę (128MB ATI Radeon 9600/9700), więc to chyba nie "wina" karty?
 
Do góry