Podłączenie 32LX2R do PC

Camerman

New member
Telewizor jest podłączony do PC za pomocą przejściówki DVI tel.-sVGA kom. o dł ok.15m ( niestety taka jest potrzebna) Karta GF6600GT, telewizor sklonowany z monitorem komp. Obraz doskonały, video pełnoekranowe działa na wszystkich plikach filmowych. Niestety po otwarciu plików HD (jakichkolwiek), obraz jest czarny. proszę o radę
 

Dzik

New member
Lg 32 Lx2r

Witam
Chce połączyć kompa (karta graficzna GeForce 7800 GT) z moim new TV LCD 32 LX2R a le mam problem z doborem kabli. Odległość kompa jest ok 15 m od TV LCD. Nie chce za dużo płacić :D ale chce móc pogladac sobie HD z kompa. Doradzicie mi ? Wyjscia DVI- komp
TV LCD (praktycznie wszystkie łacznie z 1 HDMI). Co bedzie z dzwiekiem ??
Z góry dziekuje i pozdrawiam
 

wlodek1001

New member
Witam, od niedawna też mam lg 32 LX 2R ,przez HDMI działa super z denonem 1920. Wszedłem w menu serwisowe ale nie bardzo wiem jak tam ustawiać, czy wiesz coś w tej materii? Pozdrawiam
 

okko19

New member
Dzik napisał:
Witam
Chce połączyć kompa (karta graficzna GeForce 7800 GT) z moim new TV LCD 32 LX2R a le mam problem z doborem kabli. Odległość kompa jest ok 15 m od TV LCD. Nie chce za dużo płacić :D ale chce móc pogladac sobie HD z kompa. Doradzicie mi ? Wyjscia DVI- komp
TV LCD (praktycznie wszystkie łacznie z 1 HDMI). Co bedzie z dzwiekiem ??
Z góry dziekuje i pozdrawiam

Jeżeli go podłączysz przez DVI to nawet jakbyś sie starał to dzwięk nie pójdzie przez telewizor i chyba tylko w taki sposób możesz podłączyć LCD do kompa.LG w swoich zestawach daje komplet kabli (między innymi PC-DVI)jednak długość tych kabli nie jest zbyt rewelacyjna.
 

OMAN

New member
LG RZ32LZ50 i podłączenie PC

Witam,
Mam nadzieję, że nie złamałem regulaminu tym postem, szukalem odpowiedzi na mój problem, ale nie znalazłem, nie wiem na ile problem jest związany z tematyką forum, może bardziej z komputerami, ale macie tutaj na forum specjalistów, więc może uda się coś poradzić...
Otóż, posiadam telewizor LCD 32" LG RZ32LZ50 i chciałbym podłączyć do niego komputer z kartą graficzną GeForce 7600GT. Niestety, gdy podłączam go kablem DVI-DVI (dołączonym do telewizora) obraz jest cały czas czarny, natomiast gdy podłączm go drugim kablem DVI - D-SUB za pomocą przejściwki przy karcie graficznej obraz pojawia się na monitorze do momentu w którym powinien pojawić się pulpit, wtedy pojawia się komounikat telewizora "Tryb DPM" i obraz gaśnie. Próbowałem już wielu konfiguracji i nic.
Problem poruszyłem już na innym forum, gdzie dokładniej opisałem cały problem, ale niestety nie udało się go jeszcze rozwiązać.
Osobom zainteresowanym podaję odnośnik do tego tematu, bo zamieszczone jest tam wiecej informacji: http://forum.idg.pl/index.php?showtopic=46447
Z góry dziękuję za zainteresowanie i pomoc. Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Do góry