Pansaonic TX-P65ST50E Ustawienia obrazu,pomocy!!!!

aleksw7

New member
Witam,wszystkich posiadaczy ww modelu,a więc po krótce napisze w czym problem,otóż po przeczytaniu wszystkich opinii zdecydowałem się na zakup tegoż oto modelu,Przesiadłem się na ten model również z plazmy Panasonica TH46PZ85EA,zakupiłem podłączyłem i.....duży zawód,oprócz tego że większy obraz nic szczególnego,jakość obrazu daleka od moich oczekiwań!!!!Każdy się zachwyca jakością obrazu w tym modelu,ja natomiast jestem mocno rozczarowany.Proszę wszystkich o pomoc,czy macie może ustawienia na których ten tv będzie wyświetlał super obraz którym niemal wszyscy na tym forum się zachwycają???proszę raz jeszcze bo narazie mine mam nietęgą.Pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Widać że u Ciebie większe wrażenie zrobiłaby ostrość czyli raczej LCD niż plazma. Mały Twój telewizor nie wymagał takiej jakości sygnału.
Oko nie potrzebowało dużego bitrate. Kalibracja raczej nie wiele pomoże.
 

aleksw7

New member
Tzn ze nic nie da się z tym zrobić???Chciałem dodać iż sygnał dostarcza mi cyfra+ i programy oglądam tylko w HD.
 

aleksw7

New member
z blu raya tez szału nie ma,znajomy który był ostatnio tez stwierdził że obraz jest taki sobie a oglądalismy włąsnie z blu raya.OPC czyli?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
W ustawieniach fabrycznych załączone są systemy ECO, jak je wyłączysz telewizor nabiera innej dynamiki.
 
Do góry