Pomoc w wyborze plazmy Panas TX-P50G30E czy TX-P50VT20E

RomSzas

New member
Witam
takie szybkie pytanie miałbym do Szanownych userów - chodzi mi o opinię co wybrać (co Wy byście wybrali) czy plazmę Panasonic:
TX-P50G30E - 4.000zł
TX-P50VT20E - 5.000zł
(3D + 2xokulary + wifi)

Prosiłbym o Wasze opinie bo dzisiaj jeszcze chciałbym kupić sprzęt.
Mieszkam w małej miejscowości gdzie ww. plazm 50" nie zastałem w żadnym sklepiku, więc osobiście nie mam jak porównać tych dwóch modeli. W sklepach jak wiadomo porównania nie bardzo mają sens.
Aktualnie mam Panasonic TX-P42G10E - trochę mała się zrobiła ;-)

Na temat 3D w TV nie mam własnej opinii, jedynie widziałem to w MM. Więc o moich preferencjach i i przydatności trudno mi coś powiedzieć. Ale być może warto dopłacić na przyszłość.

Najbardziej zależy mi na jakości 2D czerń, kolory, odbicia, problem 50Hz, mniejszym błędach typu fosfor lag, ghosting itp.

Warunki oglądania:

Wykorzystanie TV:
telewizja SD 60%
filmy HD (mkv z laptopa) 30%
gry (komputer przez hdmi) 10%

Więcej oglądasz w dzień czy w nocy – głownie wieczorami ale także w dzień (dziecko)
Jakie masz nasłonecznienie pokoju – południe (ale dobre mam rolety)., telewizor na ścianie północnej w narożniku
Ile osób zasiada przed telewizorem – 1-2-3
Jaki masz ulubiony program – filmy, programy przyrodnicze, gry
Oglądasz przy włączonym świetle czy bez światła - raczej bez światla

Proszę o litość jeśli przeoczyłem jakiś punkt regulaminu - bardzo zależy mi na czasie.
 

RomSzas

New member
Kolego cactusek, założenia są nieco inne w obu tematach np. dot. 3d, poza tym ja chciałbym w nocy zamówić jeden z w ww. TV i w weekend go użytkować, a w tamtym temacie autorowi chyba się nie śpieszy i wygląda na to że do przyszłego tygodnia (test Kiki) temat raczej się nie wzbogaci.
No offence. Dziękuje jednak za wskazanie podobnego tematu.
 
Do góry