...a może jednak plazma???

Status
Zamknięty.

hcl4

New member
Od tego jest takie forum, że KAŻDY może napisać co myśli na temat tego czy tamtego :)
Cezaaaryyy :) tak czyyytam i czyytam ten wątek i.... na początku myślałem że jesteś świr (hehe) i masz satysfakcję z zainteresowania swoją osobą i piszesz jakieś "domysły" ale.... :)
Pokazując zdjęcia nowego sharpa doszedłem do wniosku, że wiesz co mówisz - bo go masz i nie filozofujesz dla samego pisania - bo szkoda czasu i klawiatury. Być może nowy sharp jest naprawdę lepszy niż poprzednich tzn. 810 czy 820. Ja osobiście trzymam kciuki że sharp 924 będzie lepszy, bo nie jest niczym nowym, że plazmy mają też swoje wady - bo mają, może mniej niż zwykłe lcd ale mają, może inne ale mają. Chociaż ze zdjęć tak małych nie da się wywnioskować dokładnie czy obraz ma bardzo dobry czy nie - bo ze zdjęć tak małych większość będzie nieźle wyglądała. Mam na myśli szczegóły. Zobacz sobie zdjęcia V20 Załączniki - HDforum - czy są gorsze? Raczej nie. Dobrze że jesteś zadowolony ze swojego zakupu (bo zakładam że to Twoj nabytek :) ) i potrafisz bronić - upierdliwie ale jednak heh.
 
Ostatnia edycja:

hcl4

New member
Tak, biorąc pod uwagę, że zna też mój wiek przekonuje mnie, że wie co pisze i "nie filozofuje".
:lol:
Mam na myśli nie ironiczne droczenie się z Wami ale fakt, że chyba posiada tego sharpa i dlatego nie "filozofuje" jeśli chodzi o tv - nie jest teoretykiem 100%. A że ma odmienne zdanie niż większośc to już "inna inszość". Jedyne co może "rozbrajać" to drwiący sposób "rozmowy" :). Bo można powiedzieć - pół miliona a pięćset tysięcy - jak różnie brzmi a oznacza to samo :).
 

hcl4

New member
Zgodzę się z Toba :) - nie mówię o tym forum ale ogólnie - masz rację. Swego czasu zarejestrowałem się na forum akwarystyki (chyba częstochowskie - wielka lipa) a że miałem nadmiar roślinek i endlerków, to na forum dałem linka do aukcji. Za chwile post został skasowany a na moje "żale" odpowiedzieli mi że łamię regulamin. Więc ja się pytam czemu - a oni że nie wolno ogłaszać że się coś sprzedaję. Więc ja znalazłem posta jakiegoś ich kolesia co legalnie umieścił linka do aukcji - zrobiłem print screena strony z jego postem i na dodatek z "miłymi" odpowiedziami kolesi zajmujących się tym forum. Wysłałem im obraz i co? I nic - ja sobie mogłem. Zawsze jest tak że jednym wolno więcej innym mniej - życie. Dostałem kilka ostrzeżeń, bo co chwilę miałem "pretensje" do admina że faworyzuje w końcu się "wkurzyłem" i w kółku wzajemnej adoracji nie zamierzałem być. Poprosiłem o usunięcie konta i od tamtej pory tam nie zaglądam :).
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

westpiotrek

New member
Panowie takie dyskusje są potrzebne. Właśnie dzięki przeczytaniu jednej z takich miłych pogawędek zainteresowałem się plazmą. Więc gdyby nie jakiś przeciwnik plazm pewnie dalej bym spoglądał na LCD. :cool:
 

cezary69

New member
Bez reklam
Szkoda, że ja jeszcze nie dostałem takiego meila :grin: w sumie nie wiem co pisałeś, że dostałeś takie coś... Przy normalnej wymianie myśli i poglądów myślę, że nikt tu nie będzie ingerował chyba, że chce się na boku kręcić jakieś interesy ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

cezary69

New member
Bez reklam
Cezaaaryyy :) tak czyyytam i czyytam ten wątek i.... na początku myślałem że jesteś świr (hehe) i masz satysfakcję z zainteresowania swoją osobą i piszesz jakieś "domysły" ale.... :)
Pokazując zdjęcia nowego sharpa doszedłem do wniosku, że wiesz co mówisz - bo go masz i nie filozofujesz dla samego pisania - bo szkoda czasu i klawiatury. Być może nowy sharp jest naprawdę lepszy niż poprzednich tzn. 810 czy 820. Ja osobiście trzymam kciuki że sharp 924 będzie lepszy, bo nie jest niczym nowym, że plazmy mają też swoje wady - bo mają, może mniej niż zwykłe lcd ale mają, może inne ale mają. Chociaż ze zdjęć tak małych nie da się wywnioskować dokładnie czy obraz ma bardzo dobry czy nie - bo ze zdjęć tak małych większość będzie nieźle wyglądała. Mam na myśli szczegóły. Zobacz sobie zdjęcia V20 Załączniki - HDforum - czy są gorsze? Raczej nie. Dobrze że jesteś zadowolony ze swojego zakupu (bo zakładam że to Twoj nabytek :) ) i potrafisz bronić - upierdliwie ale jednak heh.

Ja niczego nie bronie :) bo mi to wisi czy ktoś powie, że to badziewie czy tandeta, to nie moja broszka ;) Zrobiłem w końcu te fotki bo te ciągłe gadanie jakie to słabe są nowe ledy i mają tragiczny obraz. Najlepiej jest zobaczyć, a wtedy można podyskutować. Tak jak ktoś już wspomniał wcześniej są dobre plazmy i słabe, są doble ledy i słabe. To od kupującego zależy co wybierze. Jeśli chce zaoszczędzić to musi się liczyć się z tym, że jakość obrazu oferowanego tv nie będzie taka jak tego z górnej półki czy to plazma czy lcd. I pisanie, że plazmy są duuużo lepsze od nowych dobrych ledów jest śmieszne :) Czego dowodem są te moje zdjęcia. I do wiadomości tych co próbują pisać, że kupiłem bo inni kupowali :grin: Otóż nie bo byłem całkowicie świadomy co kupuje i czego mogę oczekiwać. I tego życzę innym przy zakupach :eek:k:
 
Status
Zamknięty.
Do góry