spróbujmy wpłynąć na TVN24 i zmianę loga

plusz

New member
spróbujmy wykorzystać siłę forum i wpłynąć an TVN24 aby mienili (lub co jakiś czas zmieniali) logo stacji w lewym dolnym rogu.
Po tygodniu oglądania relacji z uroczystości pogrzebowych i informacji o katastrofie, wczoraj zauważyłem, że w miejscu gdzie wyświetla się logo mam delikatnie widoczne ciemniejsze logo stacji - widać tylko kiedy w tle jest ciemny kolor. Mogliby zrobić to logo ruchome, albo półprzezroczyste, albo po prostu zmieniać jego pozycję.
W ramach dbałości o nasze plazmy proponuję wysyłać emaile na kontakt małpa tvn24.pl - może to pomoże.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
myślę że się nie ugną. Już kiedyś próbowaliśmy.
Pamiętaj o docieraniu plazmy przez pierwszy okres 330 godzin i powinno być ok.
 

plusz

New member
re: spróbujmy wpłynąć na TVN24 i zmianę loga Odpowiedz na ten temat

ale moja plazma jest już dotarta, bo ma ponad rok
natomiast po oglądaniu przez ostatni tydzień i weekend non stop, wczoraj wieczorem zauważyłem , że na ciemnym tel widzę ciemniejsze logo TVN w prawym dolnym rogu.

sadzę, że obecnie jest więcej plazm i są bardziej dostępne niż "kiedyś" wiec może jednak jest szansa.
 

digitalus

Banned
witam.
pomoge koledze i powiadomie tez wszystkich znajomych aby wyslali list do tvn24.jesli ktos chce moze przylaczyc sie do akcji. do zmiany tez ograniczenia wiekowe na kanalach tvn takie jak na c+ albo polsat.najlepszego argument z zagranicznego forum, osoba ktora napisala post w sprawie logo zaznaczyla ze jesli logo nie ulegnie zmianie to powiadomi wszystkich znajomych a znajomi przekaza dalej informacjie aby nikt nie ogladal tego programu.
list zawsze mozna wyslac.gotowe argumenty tutaj.
http://www.hdtv.com.pl/forum/plazmy/33946-logo-stacji-tvp-13.html
jesli ktos pamieta to kiedys logo tvn turbo tez bylo jaskrawe, teraz logo wyglada lepiej. dostalem kiedys odpowiedz od tvn ale zaznaczono ze tresc listu jest poufna i nie moge ujawniac szczegolow informacji:) tvp nie odpowiada na listy. logo koszarne, wielkie brak przezroczystosci czyli do zmiany.
nawet eurosport udzielil informacji ze zmieni logo ale tez olewaja telewidzow po co pisali ze zmienia logo, zupelnie nic nie zrobili. dsf jest lepszy juz od eurosport bo zmienil nazwe i logo pasuje do obecnych czasow i jest polprzezroczyste. pod wplywem listow do c+ logo tego kanalu wyglada fantastycznie. nawet na ciemnym tle logo nie jest jaskrawe, na jasnym malo widoczne czyli bardzo dobre bo nie przeszkadza w ogladaniu programu.

kolejny dobry przyklad to logo ale kino, tez wyglada lepiej niz poprzednio albo zig-zap. wynika z tego ze jesli nikt nie bedzie reagowal to logo bedzie wygladac jak tvp albo gorzej
 

Attachments

  • c+.jpg
    c+.jpg
    12,8 KB · Wyś: 610
Ostatnia edycja:

plusz

New member
duszek sam zniknął

chyba wszystkie plazmy mają system likwidacji "duszków".Włacz i bedzie po sprawie.


a dokładniej? jak się to nazywa i jak włączyć w panasonicu ?

Wygląda na to, że duszek sam zniknął po jednym dniu :) Ale przyglądając sie zauważyłem, że kot mi nieco ekran podrapał :))) Jakoś przeżyję.


BTW. sadzę, że wysyłanie listów do telewizji może zadziałać w ten sposób, że uświadomi ludziom pracującym w TV, że ich plazmy tez mogą być zagrożone i że problem istnieje
 

arsenal

Moderator
VIP
Najlepszą metodą na usunięcie powidoków jest przełączenie telewizora plazmowego na tuner analogowy i wybranie kanału bez transmisji( czyli szum, inaczej popularny "śnieg" lub"mrówki). Słabe powidoki znikną już po kilku minutach.
 

marfm76

New member
Właśnie, że nie jest dobrze -dlaczego mamy się ograniczać przez lenistwo danej stacji? Jakoś niektórzy potrafią u siebie zmienić Logo i znaki ograniczeń wiekowych na "półprzeźroczyste" -a inne olewają. Ja już od dawna wysyłam maile do TVP, Eurosport, TVN i innych stacji. Przyłączajcie się wszyscy bo naprawdę warto. Po wielu mailach niektórzy potrafią się zmienić.
Więcej o podobnych tego typu akcjach możecie poczytać tu: http://www.hdtv.com.pl/forum/plazmy/33946-logo-stacji-tvp.html
Pozdrawiam.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

hugo9252

Member
a dokładniej? jak się to nazywa i jak włączyć w panasonicu ?

Wygląda na to, że duszek sam zniknął po jednym dniu :) Ale przyglądając sie zauważyłem, że kot mi nieco ekran podrapał :))) Jakoś przeżyję.


BTW. sadzę, że wysyłanie listów do telewizji może zadziałać w ten sposób, że uświadomi ludziom pracującym w TV, że ich plazmy tez mogą być zagrożone i że problem istnieje


O matko jedyna to Panas niema szkła na matrycy?:?: Moje koty nie dały rady porysować szkła.Teraz juz omijaja zdaleka.;-);-)
 

bluray

Banned
Dlaczego piszecie, że Panaoniki nie maja zabezpieczennia przed powidokami w plazmach.
OTÓŻ MAJĄ.
W instrukcji stoi jak wół, że powidoki nie są chronione gwarancją.
 

FullObcyk

Member
http://images40.fotosik.pl/294/b1a5718204ba0df4med.jpg
Zdjęcie nie oddaje intensywności powidoku loga tvn24 jaki został na mym TXP42S.
TV zakupiłem w listopadzie, przez 300h docierałem na minimalnych ustawieniach.
TVN24 nie jest jakoś super często oglądany, zapewne częściej niż inne stacje ale nie są to 4 lub 5 h dziennie. Logo jest widoczne na białych scenach, jestem podirytowany!
 
Ostatnia edycja:

digitalus

Banned
wyslales list do tvn24?,napisz ze jesli nie uzysksz odpowiedzi bedziemy informowac wszystkich uzytkownikow forum aby nikt nie ogladal tego programu.niech ogladalnosc tego programu spadnie do zera.
nie jest to tajemnica ale np 30-sekundowy spot reklamowy przed serialem m jak milosc kosztuje 98 tys. zł,.podobne ceny w tvn a stacja nawet nie moze poprawic logo. tzn zwiekszyc przezroczystosc,nie jest to zaden koszt.
TVP podniosła ceny reklam na marzec o ponad 5 proc
 
Ostatnia edycja:
Do góry