Szukam opini uzytkownika plazmy LG 42PX4RV-ZA

Marecki

New member
Mam zamiar kupic plazme LG 42PX4RV-ZA i ciekaw jestem opini ludzi, ktorzy ja maja w domu. Bede ogladal z 3 metrow. Najbardziej mnie ciekawi od jak dawna ja macie i czy cos sie na niej wypala bo dac pare kola i ogladac duszki to delikatnie mowiac troche denerwujace. :x [/b]
 

czarnuch13

New member
witam, mam ten sprzet od 2 dni-po pierwsze-nie spodziewaj sie krystalicznie czystego obrazu-ja ogladam przez cyfre i jest ok (najlepiej graja tvn-y, eurosport); dvd gra ekstra (rgb); tez ogladam z okolo 3, 3.5 m i mam zamiar troche zmienic polozenieie plazmy (bedzie wtedy okolo 4 m), bardzo dobre menu ( w j. polskim) ,duzo wyjsc z tylu; duszkow na razie brak- ale z tego co spostrzeglem na forum to z tym modelem nie ma problemu ale na poczatek radze nie szalec z kontrastem i kolorami (nie dawac max. ustawien)-podobno plazma tez musi sie "dotrzec", pzdr
 

aras1

New member
Ja użytkuję LG od listopada 2005 wprawdzie jest to model 3RV, głównie kablówka i DVD. Sprawuje się doskonale, żadnych wypaleń. Przez pirwsze ok. 100godzin kontrast , kolor i jasność poniżej "50''.Od czasu do czasu włącz na parę minut "wybiwlanie"
 

Fixxxer

New member
aras1 napisał:
Ja użytkuję LG od listopada 2005 wprawdzie jest to model 3RV, głównie kablówka i DVD. Sprawuje się doskonale, żadnych wypaleń. Przez pirwsze ok. 100godzin kontrast , kolor i jasność poniżej "50''.Od czasu do czasu włącz na parę minut "wybiwlanie"

z jakiej kablówki zasysasz sygnał ????
 
Do góry