Pansaonic 42pa50

Rob_Maczug

New member
Po trudach zdobycia informacji , miałem już kupić samsunga S5S, ale czytając różne fora zrezygnowałem z tego zamiaru i moja decyzja (ze względów finansowych również ) stanęła na panasonicu 42Pa50

czy ktoś ma taki telewizor i może się wypowiedzieć jak się sprawuje ?

bede wdzieczny za głosy te krytyczne i pozytwne !
 

mirkl

New member
LCD PHOCUS 30''

ja jeszcze nie mam plazmy ale ......już niedługo:))
Po długiej lekturze dotyczącej tego tematu jestem już "prawie" zdecydowany na panasonica 42 ...... tyle ,że PE55 (następca PA50) chociaż PA50 jest zachwalany ale cena PE55 niewiele odbiega od moich oczekiwań a ma kilka dodatkowych złącz więc "prawie" zdecydowałem się na PE55 ...... ostatnio co prawda "zamieszała" mi w głowie projekcja tylna taka jak sony KDF E50A11E ale chyba do projekcji mam za mały pokój (gdzieś czytałem ,że min. 5 metrów do ekranu) ...... rozważam tylko dwie opcje ...... panasonic PE 55 lub sony KDF E50A11E (projekcja tylna).
Na plazmach samsunga nie zostawili "suchej nitki", LG też ma wady więc z plazm tylko panasonic (z tej dolnej półki).
Chętnie jednak poczytam porównanie plazmy z TV projekcyjnym w zestawieniu .... panasonic PE55 i sony KDF E50A11E
pozdrowienia...... MŚ2006 za pasem ....dużo czasu nie ma:))
 

TheMichal

New member
mam tego Panasonica już ponad miesiąc i nie mam żadnych problemów. Nie grzeje się, wiatraczka niemal nie słychać, jakość obrazu zarówno przez DVD, jak i z kablówki jest bardzo dobra, pikselizacji nie widać (oglądam z 3metrów i wszystko jest OK, wzrok zupełnie mi się nie męczy...), jedynie pilot mógłby być lepiej zaprojektowany, ale nie można mieć wszystkiego :p

ogólnie: bardzo polecam, bo za taką cenę 42", z taką jakością obecnych sygnałów ciężko dostać...
 
Do góry