Panasonic TH42 PAS50, PA 50E, PE55, PA40E, PA30

mirkl

New member
czym różnią się plazmy Panasonica TH42 PAS50, PA 50E, PE55, PA40E, PA30.
Wiem ,że PE 55 to "następca" PA 50 i różni się tylko złączami.... ale co z pozostałymi modelami?
Będę wdzięczny za poradę ,który z w/w modeli warto kupić (cenowo są porównywalne)
pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
im nizszy model tym starszy
wykorzystaj google
znajdziesz wszystkie modele.
Kupuj tylko Pa 50 - lub poczekaj na pa 55.
Tym bardziej ,że zapowiadają - chyba nizsze ceny
pozdrawiam
 

SwMikołaj

New member
Witam,

Czy poszerzyla juz sie lista forumowiczow, ktorzy posiadają plazme Panasonica TH PE50 (42" lub 37").
1. Sa jakies klopoty z tymi plazmami ze wzgledu na tuner cyfrowy?
Albo jakies inne spostrzezenia?
2. Jakie macie źródełko zakupu. Są juz w oficjalnej sprzedazy w Polsce?

pozdrawiam
MIKI
 

noeee

New member
37 pv 5000

Witaj.

Mam tą plazmę od około 4 miesięcy ...
Sprawuje się super ....
Rozmiar dla nie jest jak w sam raz 37 cali odległość (ogladania) około 2.5-3 metra.
Oglądam głównie C+ i Polszmatę (tuner Dreambox 7020s) .. czasem DVD i czasem DivX z laptopa.

Obraz z TV jest ok ... - oglądam większość w trybie z wyciętymi liniami (około 50 z dołu i góry obrazu - tzn. mam obraz bez zniekształeceń -> obraz PAL'owski przekształcony w 16/9)
Z Laptopa lub DVD żyleta (można oglądać z 1 metra) i nie widać pikselozy itp ....
Ogólnie sprzęt wart swoich pieniędzy i chyba obecnie najlepsza plazma 37 cali na rynku !

Niedawno udało mi się uzyskać obraz HDTV z satelity ... i wtedy obraz po prostu rozwala .... SZOKKKK (na razie tylko programy demonstracyjne w TPS-francuskim)


Przed zakupem porównywałem ten model z 37-pa50 ... i jest różnica na kozyść 500 (warto dołożyć 2000 zł).
 
Do góry