potrzebuję "coś" 50 cali

rogo4

New member
Witam ,
potrzebuję "coś" 50 cali . Odległość 6-7 metrów. Na niemieckim e-bay-u pojawiła się 50 calowa Fujitsu-Siemens Myrica za 2500 EUR. Co to jest? :eek:k: Po tych przestrogach na Samsunga boje się kupowac cokolwiek
 

krytyk

New member
rogo4 napisał:
Witam ,
potrzebuję "coś" 50 cali . Odległość 6-7 metrów. Na niemieckim e-bay-u pojawiła się 50 calowa Fujitsu-Siemens Myrica za 2500 EUR. Co to jest? :eek:k: Po tych przestrogach na Samsunga boje się kupowac cokolwiek
znajdziesz go tez w sklepach internetowcyh PL,
model p50-2H jedyna na rynku 50tka obslugujaca 1366x768 przy kontrascie 10 000:1 !
Bardzo dobry wybór, samsung przy tym to trabant
 

rogo4

New member
Dzięki krytyk za odpowiedź. Wydaje mi się że ta plazma ma jednak kontrast 3000:1. Czego jeszcze brak w niej że jest taka tania ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
kupuj sprawdzone modele !!
nie kupuj ceny !!!
przy ekranie 50" - dobrze żeby było coś widac na ekranie , jeszcze lepiej żeby obraz był extra .
Podaj tez przedział cenowy - najtanszym wyjściem jest Philips 50" 7320 /ok.13.500 zł/
ale juza za 16.500 masz Pioneera i Panasonica.
unikaj przy takim wydatku - zakpu bez sprawdzenia.
Jeśli zależy Ci wyłącznie na duzym ekranie, przy tej odległosci znakomicie zda egzamin Telewizor z tylną projekcja 50 lub 60"
A LCD 45 Sharpa GD1 - to koszt 19.999 zł
pozdrawiam
 

krytyk

New member
rogo4 napisał:
Dzięki krytyk za odpowiedź. Wydaje mi się że ta plazma ma jednak kontrast 3000:1. Czego jeszcze brak w niej że jest taka tania ?

mylisz sie , 3000:1 to model FSC P50-2, P50-2H ma 10 000:1, a czy tania nie uwazam, natomiast uwazam ze przy markach Panasonic, pioneer, sony, placisz conajmniej 20% wiecej za brand,
i odwolujac sie do sprawdzonych czy nie sprawdzonych towarów, to wlasnie chyba nikt nie porównywal FSC z innymi, i nie sadze abys w przypadku zamowienia takiego sprzetu nie mogl go sparwdzic w domu i podjac wowczas decyzji, dokladnie tak samo jak inne marki
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
masz racje.
Ale próbowałem dostać się do porówań sprzetu. Importer - nie jest zainteresowany.
Być może ma za duzo chetnych do zakupu i nie nadąża z dostawami.
Ja w te najtansze nie wierzę. Rozmawiałem z różnymi specjalistami w różnych branżach elektroniki - wszyscy jednym głosem mówią - coś co jest najtańsze nigdy nie jest i nie bedzie najlepsze.

Ale w przypadku tego modelu sie nie wypowiadam - nie widziałem.
pozdrawiam
 

krytyk

New member
FSC P50-2H nie mialem okazji testowac, ale P42-2H tak,
mialem ja w chacie 2 dni na testy,
kontrast 10000:1, 1366x768, bardzo dobrze radzil sobie z mediami moimi domowymi, podawalem mu HD z kissa 600, zarabiscie wyswietlal, oczywiscie najgorzej na kablu, ale na DVB-C bardzo dobrze, poza tym akurat mnie widzie sie design FSC, nic wiecej jak tylko cieniutka alu ramka wokól displeja, glosniki mial wbudowane w tylnej czesci matrycy z charakterystyka odbicia
wykonanie 100%, bardzo niska awaryjnosc, porzadna robota niemiecka, ten model wyjechal z fabryki siemensa z monachium,
dlatego podejrzewam ze 50tka przy tych samych parametrach rownie gra b,dobrze
 

rogo4

New member
Witam
aternarywą dla Fujitsu-Siemes 50 cali może być projekcyjny KDF-E50A11E. Zbiera ostatnio rewelacyjne noty. Ale czy można jego obraz porównać z plazmą tej wielkości?
pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Loewe Concept - nawalil dzwiek

witam
jak stoja w sklepach obok siebie - to Sony odpada .
odpuść -kilka osób na forach chce oddać i to sporo taniej - więc zapytaj dlaczego oddaja.
Albo kup od nich
pozdrawiam
 
Do góry