TV na wystawach to wystawowe, a te na pokazach ?

krytyk

New member
Jestem tu nowy, ale dużo sie naczytałem o oferowanych pokazach LCDków i plazm, oferowanych przez stałych bywalców tego forum, choć forum zawsze kojarzyło mi się z forum a nie witryną sklepową, a wiećej tu właśnie tego,
stąd mam pytanie do chyba największego handlarza na tym forum, niejakiego KIKI:
w zasadzie jaki TV sprzedaje> nowe fabrycznie, wystawowe, czy moze podróznicze, czyli pokazowe?
Bo nówki wiemy kiedy są, wystawoe sztuku to te z lad sklepowych, a te które tak kursują od klienta do klienta po tych niby pokazach, jak je nazwać?
czy towar który np odwiedził 15 klientów, i nadal zalega jako półkownik, jest sprzedawany jako nówka fabryczna, czy inaczej?
bo chyba nie wciskacie ludziskom, ze to towar nowka ?
mysle ze ta kwestia jest bardzo wazna, bo tak czesto pokazy sa reklamowane na tym forum, ale nikt nie napisal jaki sprzet dojezdza do klienta, a kazdy mozna zapakowac jak w fabryce, wypachnic go, odswiezyć, i bedzie jak z tasmy produkcyjnej..
ale jednak to nie to samo, bo jeśli sie wiezie przez pół polski kilka sztuk do klineta aby go przekonac do jedengo, to reszta zostaje? chyba ze u nastpenego klienta lansuje sie tego co zostal i tak dalej, i wraca sie do firmy na pusto, z fura kasy...
ciekaw jestem waszych opinii
????
 

tuptus55

New member
krytyk napisał:
zapytuję po raz trzeci i cisza

czy mam zacząć od zamówienia pokazu zyby cos sie dowiedziec na tym forum?
Widocznie nikt nie chce ci odpowiedzieć :D .
U mnie pokaz był na sprzętach nowych wyjmowanych z fabrycznych pudełek i tunery trzeba było inicjalizować (fabryczne ustawienia brak zaprogramowanych kanałów). Wbrew temu co myślisz nie jestem pracownikiem żadnej firmy sprzedającej sprzęt RTV. Pokaz polega na tym, że umawiasz się ze sprzedawcą na Private Messages na termin i co byś chciał zobaczyć. Skoro twierdzisz, że wszyscy na tym forum to sprzedawcy. To umów się z dowolnym forumowiczem na pokaz. Pokaz jest po to abyś w swoim domu przy oświetleniu jakie masz u siebie i ze źródłami sygnału jakie są u ciebie zobaczyć jak grają konkretne modele. Podobną rzecz możesz zrobić w dobrym sklepie audio wideo (porównać jak grają rózne TV na tym samym sygnale) ale może się okazać, że w twoim domu wybrany TV gra gorzej niż w salonie. Możesz się obrażać na kiki czy inne osoby na tym forum, że promują sprzedaż ale nikt cię nie zmusza do korzystania z tego forum, nikt cię nie zmusza do zakupu sprzętu proponowanego przez tego czy innego sprzedawcę. Zawsze możesz pujść nawet do MM i zobaczyć jak grają wskazane przez sprzedawców (skoro wszystkich forumowiczów tak nazywasz) konkretne modele i na swoje oczy i uszy się przekonać czy mówią prawdę czy nie polecając lub narzekając na dany model kogos okłamują bo chcą sprzedać "półkowniki". Z twoich wypowiedzi w innych wątkach wynika, że skłaniasz się ku marce Thomson. Użyj funkcji szukaj na tym forum i otrzymasz kilkanaście wątków o TV Thomson, poszukaj w necie np Thomson 37 LB 330B5. Z danych wynika, że super TV matryca 1920x1080 ale nikt na forum nie ma takiego TV. Cena 2790EUR w Niemczech. Czy to oznacza, że jest o ten TV jest o 88% lepszy od BenQ DV3750, który kosztuje 1480EUR? Nie sądzę ale o jednym i drugim nie wiele można powiedzieć bo na forum nikt ich nie posiada albo się jeszcze nie ujawnił.
I uwaga na koniec. Jak chcesz żeby ci ktos pomógł i odpowiedział na twoje pytanie to nie obrażaj wszystkich wkoło.
pozdrawiam.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
majac w uzyciu słowo zapytaj miałem na mysli zapytaj u żródła dostaniesz wyczerpującą odpowiedź . jeśli również sformuujesz normalnie pytanie -dostaniesz zawsze pełną odpowiedź.
Przeczytaj co napisałeś ,przemysl pytanie i zapytaj .
Pozdrawiam
 
Do góry