Ogromne rozczarowanie!!!!

Dara

New member
Pisałem maila do samsunga zw. z tymi plamkami w ciemnych miejscach, odpisali mi żebym zadzwonił na infolinie zadzwoniłem i zgadnijcie co mi powiedzieli że to jest zupełnie normalne i nie ma się czym martwić że taka uroda plazm ale coś mi się nie chce w to wierzyć przecież u was coś takiego się nie dzieje nie??
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
sprawdziłem - nie wystapuje taka przypadłość
czy sprawdziłeś sygnał?
daj znać .
pozdrawiam
 

Dara

New member
Jamo lub pioneer

Mam kable znikły tylko bordowe plamki ale zielone zostały wzywam serwis bo mnie już to wk..... :x :x :x :x
 

Gatekeeper

New member
:) Jakość firmy Samsung nie zna granic :)

Ja naciąłem się na tej firmie CZTERY razy (w tym jeden TV) i powiedziałem sobie że już nigdy mnie nie wyru...ają i nie kupię niczego z kieprawym logiem "Samsunga"...i to była najlepsza decyzja w moim życiu

Ja naprawdę nie wiem, za co oni dostają te wszystkie nagrody....
 

Dara

New member
Opinia na temat marki samsung wpisywać się...

chyba że dają komuś w łape troszke $$$$$$$$$$$$$ hehhehe
ale teraz na serio, przecież jeszcze nie tak dawno mówiło się o samsungu że jest całkiem dobrą firmą
 

kaz

New member
podpiołem wszystkie 3 godnie za kolorami to są kable RCA, tzn. componentowe?
nie zrozumiałeś mojej złośliwej wypowiedzi,
masz wadliwy egzemplarz,
w takim przypadku powinieneś się udać do serwisu a potem ewentualnie napisać coś na forum, wałkowanie takiego tematu bez końca tu na forum jest bezsensowne,
na infolinii z reguły wiedzą tyle co i ty lub to co mogą przeczytać w katalogu.
 

Dara

New member
No to mają kolejne $$$ na "dawanie w łape" za nagrody :wink:
Ciekawe czy tylko na nasz kraj albo na tą część Europy wychodząwadliwe egz. może to wina jakiś fabry które prod. na naszą część Europy
 

Gatekeeper

New member
kaz napisał:


...i co z tego ??? Notowania notowaniami...a produkcja crapowatego sprzętu to już inna bajka. Wszyscy się ostatnio strasznie podniecają Samsungiem, bo ma tani sprzęt...i tyle. Jakość wykonania pozostawia WIELE do życzenia.

Samsung jest doskonałym przykładem firmy, która robi "wszystko"...a jak ktoś robi wszystko, to przeważnie niczego nie robi dobrze
 

Dara

New member
Ale jeszcze teraz mi wpadło do głowy że przecież SONY ma matryce od SAMSUNGA no a przecież to o czymś świadczy. Bo SONY byle jakiś shitów by nie brało pod swoje skrzydła.
 

Gatekeeper

New member
Dara napisał:
Ale jeszcze teraz mi wpadło do głowy że przecież SONY ma matryce od SAMSUNGA no a przecież to o czymś świadczy. Bo SONY byle jakiś shitów by nie brało pod swoje skrzydła.


To nie jest tak, że to są matryce Samsunga...takie twierdzenie jest błędne. To są matryce Samsung-Sony. Obie firmy podpisały umowę o wymianie pewnych rozwiązań technicznych i częścią tej umowy stała się wspołna współpraca na polu matryc LCD.
To tak jakbyś kupił Philips'a i powiedział, że siedzi w nim panel od LG (a siedzi w nim panel LG-Philips).
Jest kilku producentów paneli LCD: Sharp, AU Optronics, SONY-Samsung, LG-Philips i takiego nazewnictwa trzeba się trzymać.

Nie mówię, że SONY jest najlepsze i w ogóle (via słabiutkie modele TV z serii "S"), ale mam trzy telewizory od SONY: jeden starszy kineskop, jedna plazma i roczny LCD (który notabene został zakupiony po tym jak padł LCD Samsung'a - to był przed ostatni raz, gdy dałem się nabrać na produkt Samsung'a) i nigdy nic się z żadnym z nich nie działo.

Zupełnie odmienną kwestią są materiały wykończeniowe w Samsungach i Sony. No ja wysiadam: nie dość, że plastiki w Samsungach są wątpliwej jakości, to jeszcze błyszczą się jak psu jaja i trzeszczą przy troszkę mocniejszym naciśnięciu. Jeszcze lepsze są podstawki od telewizorów: puknij, a słychać prawie "echo" i nie wiesz czy się a chwilę nie połamie.
A już mistrzostwem świata są piloty - no nie no, chyba górale na kaukazie im je wytwarzają. Wiem, głównym projektantem u Samsunga jest Wladimir Putin, albo Kim Dzong Il :)
 

izon

New member
Zielony pasek na górze ekranu

Jako ze nigdzie nie moge doprosic sie o pomoc a tutaj temat zszedl wlasnie na wady samsungow więc mam pytanie.Zaras po swietach kupilem Samsunga Le26R51B.Na poczatku wszystko cacy.Ostatnio ogladalem go przed snem jakies pol godziny i wkoncu polozylem sie spac.Po 5 minutach uslyszalem jakis dziwny ciągły dżwięk jakby cichego dzwonka.Posprawdzalem pare rzeczy az wkoncu doszedlem do telewiozra.Okazalo sie ze to on wydaje ten dziwny dzwiek.Nie wiem czy jest to normalne czy moze wymieniac model na inny??Chodzi mi tutaj o ten sam model telewizora bo oprocz tego odglosu spelnia doskonale moje wymagania,a nie bardzo mio sie widzi codzniennie odlonczac go i podlonczas spowrotem do sieci.Kupilem go w MM chyba 26 grudnia wiec mam jeszcze dwa dni na wymiane.Bardzo prosze WAS o POMOC!!!!
 

Fatman_1

New member
Bez reklam
Coś co jest tanie nie może być dobre.
A coś co jest dobre nie może być tanie.
Prawa ekonomii obowiązują również w Korei.
Gdzieś te koszty trzeba ciąć: badziewiaste obudowy,
przyciski jak od chińskiej wiertarki, piloty z gumowymi
przyciskami a w środku....
To już nie ten sam Samsung co jeszcze 4-5 lat temu...
 

Gatekeeper

New member
Proszę o udostępnienie testu TV LCD z A/V nr 11/2005

izon napisał:
Jako ze nigdzie nie moge doprosic sie o pomoc a tutaj temat zszedl wlasnie na wady samsungow więc mam pytanie.Zaras po swietach kupilem Samsunga Le26R51B.Na poczatku wszystko cacy.Ostatnio ogladalem go przed snem jakies pol godziny i wkoncu polozylem sie spac.Po 5 minutach uslyszalem jakis dziwny ciągły dżwięk jakby cichego dzwonka.Posprawdzalem pare rzeczy az wkoncu doszedlem do telewiozra.Okazalo sie ze to on wydaje ten dziwny dzwiek.Nie wiem czy jest to normalne czy moze wymieniac model na inny??Chodzi mi tutaj o ten sam model telewizora bo oprocz tego odglosu spelnia doskonale moje wymagania,a nie bardzo mio sie widzi codzniennie odlonczac go i podlonczas spowrotem do sieci.Kupilem go w MM chyba 26 grudnia wiec mam jeszcze dwa dni na wymiane.Bardzo prosze WAS o POMOC!!!!

Z tego co wiem, to kilka innych osób na tym forum miało podobny problem z Samsungami z serii R51 albo M51. Nie wiem co oni z tym zrobili, ale ja na Twoim miejscu jak najbardziej zgłosiłbym się do sklepu, gdzie kupiłeś swojego LCD i poprosił o wymiane. Nie wiem jak coś takiego się kwalifikuje, ale dla mnie to jest ewidentna usterka techniczna.
Sprawa dla mnie jest prosta: zapłaciłeś, masz gwarancję - żądaj wymiany. W końcu nie dostałeś tego telewizorka za darmo, tylko wywaliłeś grubą forsę za niego, więc masz prawo oczekiwać produktu bez żadnych usterek.
 
Do góry