plazma

beniu2002

New member
Auto pixel shift

chcę kupić TV plazmowy do 7000 zł. odległóść 3 do 3,5 m. prosszę o radę co najlepiej w tym momencie kupić. Myślę o PANASONICU lub SAMSUNGU. A może zdecydować się na LCD. w 70 % będę oglądał TV z kablówki.
 

pepe12345

New member
w tej cenie polecam Panasa 42 pa 50, lub samsunga 42 s5s !!! grają super w palu !!! lecz samsung ok 1000 pln droższy od panasa !!! W MM powinny stać oba - sprawdz i zdecyduj. ( Samsung jest lepiej wypasiony !!! ) LCD -ka raczej nie polecam !!! przy słabym sygnale z kablówki obraz do d... !!!
 

beniu2002

New member
Faktycznie SAMSUNG s5s lepiej gra niż PANASONIC więc chyba zdecyduję się dołożyć te kilka złotych ale czy 42" nie będzie za dyży do oglądania z 3 do 3,5 m może lepiej wziąść 37"
 

dvd-r

New member
beniu2002 napisał:
Faktycznie SAMSUNG s5s lepiej gra niż PANASONIC więc chyba zdecyduję się dołożyć te kilka złotych ale czy 42" nie będzie za dyży do oglądania z 3 do 3,5 m może lepiej wziąść 37"

za duży?

u mnie 50" z niecałych 3 metrów i głową kręcić nie trzeba, żeby tenis oglądać

Im większy tym lepszy - porozmiawiaj z tymi co używają rzutników

Pozdrawiam

Artur
 

beniu2002

New member
a jeżeli już 37" to kórego SAMSUNGA wybrać bo coraz bardziej przekonuję się do tej marki. Choć coraz bardziej skłaniam się do kupienia 42". Jutro chcę iść do MM lub innego sklepu zobaczyć jeszcze raz SAMSUNGA 42" s5s oraz SAMSUNGA 37" ( tylko jakiego, proszę podajcie który model jest najlepszy) i wtedy podejmę decyzję co do wielkości. Mam obawy że 3 metry to może być za mało do 42".

Zastanawiam sie nad SAMSUNGIEM PS 37 s4. posiada on funkcję"Auto Pixel Shift". czy może mi ktoś wyjaśnić co to znaczy.
 

beniu2002

New member
Re: Który Panasonic TX-32 PS12czy PS11P a moze PM11P

Proszę udzielcie mi odpowiedzi na moje wcześniejsze pytanie, oraz proszę o podanie ustawien na SAMSUNGA 37' s4 oraz 42" s5s aby dobrze dotrzeć te plazmy i ustrzec się przed duszkami.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
w 37"
najlepiej gra Panasonic - 37 PV 500
w sprawie wypalania
zmniej kontrast o połowę
Dobrze możesz poszaleć na dvd - tam nie ma stałych elementów na ekranie. Szybciej dotrzesz Plamzę.
Co do wielkości - musisz sam podjąć decyzje - do tego celu masz pokaz we wlasnym domu.
pozdrawiam
 
Do góry