Awaryjność plazm LG

SwMikołaj

New member
ONKYO HTE 503 ROCK Quintas

Witam,

Mam dostęp to nowych plazm LG z fabryki w dobrych cenach, jednak są one sprzedawane bez gwarancji.
Np. moge kupic plazme 42"PX5R za 7,5 zł (nowa, fabrycznie zapakowana itd.).
Moje pytanie brzmi jak duzym ryzykiem jest kupno takiej czy innej plazmy bez gwarancji? Jaka jest awaryjnosc plazm? Psuje sie 1 na 10 na 100 na 1000? Moze ktos pracuje w serwisie LG?
Czy tez lepiej kupic Samsunga S5S nowego na gwarancji dwuletniej za 7 tys. i nie ryzykowac?

pozdrawiam.
 

MichalK

New member
Generalnie nie polecam zaupów w takim kanale.

Moze sie okazać ze owa partia "prosto z fabryki" jes serią z jakąs wadą - która eliminuje produkty ze sprzedaży w autoryzowanym kanale.

Komu w LG zalezałoby na tym żeby sprzedawać po cichu taniej ? :)
 

SwMikołaj

New member
Witam,
Plazmy są pewne, pracownicy mogą je kupowac duzo taniej - jednak bez gwarancji. Slyszalem opinie ze plazmy psuja sie bardzo rzadko i mozna zaryzykowac taki zakup bez gwarancji uzasadniony ekonomicznie.
Pytanie tylko czy wszystkie plazmy psuja sie rzadko, bo moze pewne marki czesciej?
pozdrawiam.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
co wybrac??

witam
dziś porównywałem róznice cen - nie siagają nawet 10 %.
W takim przypadku - zdecydowanie nie warto.
Wiem - jak donoszą inne źródła - te plazmy mają swoje życie.
Dziś np. pojawiły sie nowe plazmy LG 42 PX R - z rozdzielczoscią 1024 /pip/ w cenie poniżej 8999 zł.
pozdrawiam
 

SwMikołaj

New member
WItaj,

Krzysztof roznica jest. I to spora. Ten model LG 42 PX4R bez gwarancji (oczywiscie nowy, zapakowany oryginalnie, na kilkudniowej gwarancji rozruchowej) moge kupowac taniej o 25%.
Kuszące chyba?

Czy którys z uzytkownikow plazmy LG mial ze swoją plazmą powazne klopoty, co wymagalo naprawy serwisowej?
Psują sie nowe plazmy?

pozdrawiam.
 

Kalixt

New member
Re: Pismo w sprawie - trójkątów

Dziwne...ja kupilem wlasnie tak px5 z rabatem 30% na pracownika LG i wszystko poszlo legalnie i oczywiscie z gwarancja....

PZDR
 

SwMikołaj

New member
Kalixt jakie są twoje spostrzeżenia na temat tej plazmy LG PX5R ?
Kupiles 30% taniej to pewnie nie ma co narzekać.
Lepiej twoim zdaniem kupic LG PX4R czy dolozyc kilka stówek i kupic PX5R ???

pozdrawiam,
 

Kalixt

New member
HDTV z satelity - jaka rozdzielczość ??

No wiesz za 8300 taka plazma to faktycznie nie ma co narzekac...jakosc wykonania i design wg mnie super....ma wejscia na karty z aparatu - robie fotki, wkladam karte i juz ogladam zdjecia...bardzo rozbudowane ale przyjazne menu....ogolnie plazma ok - co do rozdzielczosci to ogladajac kablowke ciezko zauwazyc roznice, dvd juz tak....

PZDR
 

holden011

New member
WITAM.Wybrałem się wczoraj do MM i miałem okazję widzieć jak facet po 4 dniach użytkowania plazmy LG 42'(nie pamiętam jaki model)ją oddaje.Zapytałem z ciekawości co jest z nią nie tak?Pokazał mi to i widziałem na własne oczy.Okazało się,że z płyty testowej która nawet była dołaczona do telewizora geometria obrazu w formacie 4/3 pozostawiała wiele do życzenia tzn.koło okazało się być spłaszczone i to dosyć bardzo,a nie powinno i z prawej strony ekran testowy był obcięty o ok.2cm.Model ten w MM kosztuje 6299 zł.
 

MichalK

New member
Na plazmie oglądać obraz w 4:3 to jakby na Pentium 4 grać w tetrisa :D

A jeśli chodzi o wyświetlenie sygnału nadanego w 4:3 to i Pitagoras nie wymyśli jak cały obraz rozmieścić idealnie na ekranie 16/9 bez zniekształcen....
 
Do góry