Pioneer 506 xde optymalne ustawienia

mkmkmk

New member
Kto widział???

Wlaśnie koncze tz. wypalanie plazmy.Pioneer przepracował 120 godz na ustawieniach wg wskazowek z tego forum.Wszysko ok. ale teraz chciałbym uzyskać ptymalnie najlepsze ustawienia.Proszę o pomoc ,może Artur masz dobra recepte na ustawienie.Pozdrawiam
 

dvd-r

New member
mkmkmk napisał:
Wlaśnie koncze tz. wypalanie plazmy.Pioneer przepracował 120 godz na ustawieniach wg wskazowek z tego forum.Wszysko ok. ale teraz chciałbym uzyskać ptymalnie najlepsze ustawienia.Proszę o pomoc ,może Artur masz dobra recepte na ustawienie.Pozdrawiam

Witam

Na avforums chłopaki coś tam podają. Ja mam standardowo
Contrast 35-40, ostrość +2, Pure Cinema - wyłączone

no i za dnia Save Power na Standard a wieczorem na Save2

No poza tym napisz co tam do tego podłączasz. Mam nadzieję, że więcej zwolenników plazm się znajdzie. Bo moim zdaniem HD na plaźmie to dużo lepiej niż LCD, (czerń przejścia, kolory) A jak wejdą plazmy Full HD to zjedzą na śniadanie te wielkie świecące LCDki

Pozdrawiam

Artur
 

mkmkmk

New member
Tulipany i HDTV wkrotce w kablu !!!

Posiadam DVD Sherwooda v-756 oraz Sherwooda Newcastle R 756 R do odbioru sat, czekam na Dreamboxa 8000 .Jesli chodzi o HD to narazie komp.Myślałem o Snazzio 1350 ale chyba poczekam bo po Nowym Roku bedzie wiekszy wysyp odtwarzaczy HD.Jeśli chodzi o lepszy odbior plazm od LCD to napewno dotyczy to modeli powyżej40 cali.Dlugo wahalem sie miedzy LCD Sharp 45gd1 o Pioneerem 506 xde.W konfrontacji bezpośredniej wygrał zdecydowanie Pioneer.Duże LCD powyżej 40cali odbierają niestety nie najlepiej .Pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
Pioneer jak już podałem dla wszystkich systemów HD, Pal
oraz kablówki , dvd, WMVHD wygrywa ze wszystkimi.
Cudownym obrazem , piękną paleta barw, znakomitą głabią obrazu , wspaniałą jakoscią.
W przypadku sygnału HD - starania należy rozpocząć od ręki.
Buffalo - rewelacja - filmy równiez.
Można szukać optymalnych ustawień - ale każdy człowiek jest inny i ma rózne potrzeby. Dlatego ja ustawiam parametry zawsze wg. mojego zapotrzebowania.
pozdrawiam
 
Do góry