Do znawców tematu - HD a komputer

fitrus

New member
Mam pytanie:

Czy jest różnica miedzy kartami graficznymi GF6600 a GF6800- przy wyświetlaniu materiału HD ??

Cenowo sie roznia dwukrotnie i nie wiem czy jest sens inwestowac w karte?.. moze lepiej w procesor czy plyte?

A moze jest tak ze jak kupie GF6600 to musze miec szybszy procesor ? Chcialbym kupic taki sprzet, zebym byl pewny ze nic mi sie nie bedzie przycinalo - nawet przy FULL HD
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Różnica między tymi 2 kartami w HD będzie żadna, a wręcz nie będzie :) napewno, lepiej będzie dołożyć do płyty i proca.

Pozdrawiam
 

fitrus

New member
Dzieki za szybką odpowiedź :)

W takim razie nasuwaja sie kolejne krotkie pytanka:

Jaki procek ? :lol:
Jaka plyta ? :lol:
Ile RAMu ? :lol:

żeby 1920x1080 smigalo bez przeszkód ??

z gory dzieki za odp.
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
:roll: raczej określ budżet a coś się dobierze, bo zasada jest prosta, bierz jak najszybsze :p wtedy nie będzie cięło :lol:

A na poważnie to podaj co chcesz złożyć i wtedy zrobimy weryfikację. (oczywiście dobrze by było gdyby budżet też się pojawił)

Pozdrawiam
 

fitrus

New member
Grafika GF6600 - ok. 350zl

Procek Intel Pentium4 3.0GHz - ok. 750zl

RAM 1GB - ok 350zl

Płyta główna - ...

Chcialbym zamknac ww komponenty w kwocie 2000zl, realne? czy nie warto i lepiej dolozyc kilka stówek. Reszte poki co przelozylbym ze starego kompa

PS: Jesli chodzi o 'bezszelestnego' peceta - to jest to wydatek jakiego rzędu? Chyba od razu trzbe brac jakies komponenty z pasywnym chlodzeniem, tak ?
Bo chlodzenie wodą to chyba kosztowna sprawa?
 
Do góry