Najlepszy do PC-ta

RAF1973

New member
Re: JBL, DALI CZY WHARFEDALE?

Witam
Przymierzam się do zakupu TV. Pytanie czy LCD czy Plazma. Odległość od sciany 3,5m. Cena nie powinna przekroczyć 11 tys. PLN. Zródło satelta + telewizja kablowa, dvd divx i komputer. Co do komputra mam spory dylemat bo wiele osób odradza mi podłączanie do plazmy z uwagi na wypalanie matrycy. Proszę o uwagi użytkowników LCD i Plazm - którzy często korzystają z PC na swoich zabawkach - jaka jest jakość obrazu, czy sygnał z PC może uszkodzić matryce Plazmy, czy może ten problem dotyczył starych modeli? Jak jest z jakościa obrazu z PC na LCD i który model jest najlepszy?
Podrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
dla Twoich potrzeb jednak - skłonny byłbym na LCD . Jeśli masz korzystać z komputera . 40" Samsung M 61 - 12.000 to najlepsza jakość w tej klasie
Jeśli jesteś perfekcjonistą to sprawdź - Sharpa 37 D 7. 10.500 zł - olbrzymie mozliwości -super czern.
Jedyna plazma w tej klasie to Panasonic 42 PV 500.
Powinieneś poprosić o porównanie tych trzech telewizorów zrawacając uwage na potrzebne Ci rzeczy.
Plus w zapasie Pioneer 43"
pozdrawiam
 

RAF1973

New member
REGULACJA KOLOROW W SAMSUNGU S5S-POMOCY!!!

Dzięki za porade. Jeśli chodzi o PC to miałem na myśli głównie gry, czy uważasz że sygnał z PC może mieć negatywny wpływ na matryce plazmy?
 

feromann

Member
Najlepiej pod PC nadają się TV LCD, plazmy nie polecam.
Pół roku temu interesowałem się tym tematem i jeżdziłem po sklepach z laptopem i przetestowałem prawie wszystkie dostępne w tym czasie TV LCD 32 cale.
Zdecydowanie najlepiej wypadają TV na matrycy Samsunga.
Mistrzem do PC jest R51 - niestety ma on słabiutki tuner i z odbioru kablówki na tym modelu będziesz średnio zadowolony.
Nie ma idealnych TV LCD.-np. chwalone na tym forum JVC mają
super tuner, odbierają wspaniale sygnał z DVD ale pod PC się
nie nadają.
Może warto przetestować nowe modele Sony, które są na matrycy Samsunga i może mają lepszy tuner.
Moje typy to:
Kablówka,DVD-JVC,SHARP
PC-Samsung,Sony
 
Do góry