Szukam plazmy lub lcd

radek

New member
Odnośnie Thomson WB842S

Witam,
od dłuższego czasu poszukuję telewizora i czym dłużej szukam tym mniej wiem.
Obecnie mam 3-letni tv philips 36" z obrazem "natural motion". Daje to bardzo dobre efekty. Obraz jest po prostu super.
Obecnie potrzebuję tv do powieszenia na ścianie ale chciałbym mieć jakość obrazu nie gorszą niż na obecnym tv. A właściwie to powinien być lepszy. Minęły przecież 3 lata.
Głównie będzie oglądana telewizja z cyfry+, odległość to 3-3,3 m więc wydaje się, że max. 37". Chodziłem po marketach rtv ale nikt nie był mi w stanie doradzić. A jak już na plaźmie albo lcd leciała zwykła telewizja to jakość obrazu była tragiczna. Oczywiście na lcd gorsza.
W olsztynie jest super sklep, gdzie można uzyskać fachową poradę a nawet prezentację w domu.
Niestety mieszkam w Warszawie i nie mogę znaleźć jakiegoś profesjonalengo punktu. Może ktoś wie o takowym.
Muszłę szybko podejmować decyzję o zakupie dlatego proszę o pilną pomoc.
Na philipsa wydałem ok. 12 tys. Teraz miałem nadzieję że wydam nie więcej niż 8-9 tys.
Dzięki za pomoc.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
W Twoim przypadku doradzałbym - plazme Panasonic 37 Pv 500 lub 37 pa 50 oraz 37 LCD JVC S 60 -poproś o pokaz w domu.
Będziesz miał znakomity wybór. Tymbardziej ,że nawet w super sklepach w w-wie wszystkiego nie znajdziesz .
A znacznie ważniejsze jest żeby sprawdzić sygnał u siebie w domu.
pozdrawiam
 

radek

New member
poradzcie

Dzięki za odpowiedź.
Niestety nie mam zielonego pojęcia jakie sklepy w Warszawie proponują pokaz w domu. To pierwsza sprawa.
Druga to taka: ktoś mi polecał LCD sharpa, podobno dobrze odbiera naszą tv.
No i martwię się tymi wypalonymi trójkątami w plazmach. Naprawdę jest tak źle?
podr.
radek
 
Do góry