PHILIPS 42 PF 9946

Myszkin

New member
Witam szanownych forumowiczów :)
Nie widzę tu żadnych opinii na temat plazm firmy PHILIPS. Czy ktoś posiada jakąś wiedzę na temat w.w modelu i mógłby się podzielić swoimi doświadczeniami? Zastanawiam się nad kupnem. W MM ten model stoi za 6600 PLN. Wiem, że można go kupić trochę taniej ale ja nie posiadam pełnej sumy i część muszę wziąć w ratach. Czy jest na tym forum jakiś zadowolony, lub sfrustrowany posiadacz tego modelu? Za wszelkie porady dzięx z góry.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
podczas jednego z pokazów- mieliśmy możliwość porównania tej plazmy z innymi.
Lepiej w tych porównaniach wypadła zarówno plazma Samsunga S5s jak i Lg Px 4 .Również lepszym obrazem dysponowała plazma Panasonica 42 Pa 50 . Wszystkie w podobnej klasie cenowej.Jeszcze raz popatrz dobrze.
To trochę stary model - więc trochę już gra.
Sprawdź dobrze.
pozdrawiam
 

Myszkin

New member
polecam kontakt ok!!!!!!!!!!!

Dzięki za radę!
Czytałem, że ten SAMSUNG S5S to taka rewelacja ale czy chodzi tylko o odbiór TV czy ogólnie? Ja nie oglądam telewizji i nie będę używał plazmy do niczego innego jak tylko do filmów z DVD, nie częściej niż raz, góra 2 razy w tygodniu! Może mógłbyś polecić jakąś plazmę, właśnie w podobnej klasie cenowej, która dobrze się sprawdza w roli "wyświetlacza filmów DVD". Może lepiej sam ekran plazmowy, bez głośników? Tak jak wspomniałem, w ogóle nie interesuje mnie oglądanie TV na takim kolosie. Jedyną rolą mojej przyszłej plazmy będzie stworzenie "namiastki kina" w domu bo do kablówki wystarczy mi zwykły telewizor :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
jeśli namiastka kina , jeśli dobre kino - to plazma z HDMI i dvd z HDMI.
LG PX 4 lub Samsung S5s - sam się zdziwisz jakosci. Warto ciut dołozyć ale jakość powalajaca. Znakomite efekty.
Pamietaj ,że nie kupujesz tego na "chwilę "
Warto dołożyć.
pozdrawiam
 
Do góry