kiki POMOCY !!!

pepe12345

New member
pozdrowienia dla mistrza. Prosze o pomoc prz zakupie plazmy 42" kwotowo niewiele ok 6.500 pln posiadam kino domowe Philips i polsat cyfrowy ! pokój długości 4m. (nienasłoneczniony)myślę o kupnie Panasonica 42TH50a co o nim sądzisz ? a może LG lub samsung ( w tej cenie ! ) P O M O C Y !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

jax

New member
PANASONIC 42 PA 50 Proszę o opinję !!!

Nooo, to jest już nas dwóch. Musisz uzbroić sie w cierpliwość. :(
 

mystic

New member
He musicie się uzbroić w cierpliwość ...

... właśnie pakuje Pioneera 436XDE dla mnie. Zacieram ręce może na jutro dojdzie. :p
 

janunio

New member
Bez reklam
A czytali posty o wypalaniu się plazm ?
Było ich dużo w tym tygodniu.
Jestem nadal pod ich wrażeniam.
To jest właśnie podstawowy cel tego foum.
 

NikT

New member
czym i jak odtwarzać HD na kompie

janunio napisał:
A czytali posty o wypalaniu się plazm ?
Było ich dużo w tym tygodniu.
Jestem nadal pod ich wrażeniam.
To jest właśnie podstawowy cel tego foum.
O, a nie handel? ;-)))
Wczoraj w MM Zabrze pokazał mi sprzedawca plazmę 50" Pioneera z przepięknie na stałe wypalonym logo Eurosport.
W Mix Electronics w M1 Bytom można podziwiać ścianę kilkumiesięcznych plazm (chyba 4 obok siebie), wszystkie z identycznym na stałe wypalonym obrazem z VIVY (ten gdzie ciągle biegnie na dole napis a 1/3 ekranu po lewej to tez stale jakieś informacje). Należy tylko poczekać na jakieś jaśniejsze tło. Podobno sklep ten jest już znany w sieci Mix, że spieprzył wszystkie plazmy jakie miał :)
Ja z tego powodu zaczynam przepraszać się z technologią LCD, choć dotychczas psy na niej wieszałem.
 

dvd-r

New member
o wypalaniu LCD też było i że w każdej instrukcji do LCD o tym piszą też było.

Głupotą do potegi nazwałbym sprzedawców którzy wyświetlają na swoich TV kanał o kiepksiej jakości jeszcze z nieprzezroczystym logo czy napisami. Świadczy to ich totalnie niskim poziomie wiedzy i nie umiejętności czytania instrukcji obsługi (pierwszej strony).

Np. w sklepie RTV Mix Agd w CH AKS w Chorzowie mają puszczone dema Samsunga, wszystko po Comonencie - nie ma tam stałych elementów i jakoś można.
Chociaż ich znajomość sprzętu na poziomie prawie 0.
Kupiłem tam Samsunga 27T51 na raty. Potem po tygodniu chciałem zamienić na 26R51. DZwonię pytam czy mają i czy się da itp. Gość - kierownik mówi, że mają i mam przyjechać. Przyjeżdżam a oni mi pokazują 26R41 i mówią, że to to samo. Ja im na to, że R41 to staroć już nieprodukowany. On mówi, że tylko takiego mają. Wtedy mówie to wejdźmy na stronę Samsunga. Wtedy gościu robi oczy i mówi ciekawe. Potem gdzieś dzwoni i się okazuje, moge przyjść jutro po 26R51 i 800 zł dopłaty.
Przychodzę 3 ludzi myśli jak zrobić korektę i sprzedać mi tego Samsunga. Poza tym oferują mi cenę 4999 zł taką jak na Samsungu. Na szczęście mam ze sobą wykaz z eeeby.pl. A tam ceny od 3499 zł się zaczynają. Gościu mówi, ostatecznie 4299 godzę się bo nie mam wyjścia. Mam już 26R51 pod pachą to gościu mówi, że ten 27T51 był lepszy bo ma w systemie, że ma kontrast 2000:1 a ten 26R51 ma tylko 800:1 - uśmiecham się mówie, że pod Quali TV będę to podłączał widać duże oczka - wychodzę.

W Media Marktach to tragedia nieziemska

Media Markt - Chorzów - mają puszczonego 50" Philipsa obraz z kompa po DVI - demko WMV-HD co z tego jak obraz powiększony o 50" i jakość tragedia. Mówie to spzedawcy a on na to: "Panie to jest telewizja wysokiej rozdzielczości. To można powiększać i powiększać a jakość zostanie taka sama" Ja mu na to, że chyba nie ma bladego pojęcia to on mi, że inaczej nie umieli ustawić tego TV bo obraz sie nie mieści.

Media Markt - Zabrze - obraz HD mają podłączony do malutkich 23" Samsungów - mało wyeksponowanych i żadnej informacji iż to obraz HD. Plazma Pioneera wisi gdzieś w kącie oczywiście właczona VIVA

Euro-RTV w Plejadzie - mają i 42" LCD i wiele plazm na wszystkim puszczona VIVA+ z napisami i tak już pare lat przez cały czas otwartego sklepu. Na szczęście na Pioneerze 50" (zresztą model 504) puszczają zdjęcia z czytnika.
O HD nie słyszeli, mówią, że tego w Polsce nie ma.

Pozdrawiam sprzedawców

Artur
dvd-r.pl
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
normale wykorzystywanie plazm pozwala sie sie cieszyć z dobrej jakości przez wiele lat.
Najmniej narzekan jest na plazmy JVC. To plazmy które miały ograniczony sposób wypalania poprzez przesuwny piksel i specjalny sposób odświeżania.
Inne firmy mają swoje zabezpieczenia przed wypalaniem.
Majac 6500 zł Panasonic jest znakomitym wyborem. W Twoim przypadku sprzęt bedzie grał znakomicie.
W tej klasie cenowej weź po uwagę Samsunga s5s / 7000 zł - komplet/ . W przypaku wątpliwości poproś o pokaz w domu. Sprzetu nie kupujesz na chwilę więc pokaz ma olbrzymie znaczenie.
Okazało się ,że na wielu pokazach faworyt gospodarza nie wytrzymuje konkurencji z naszymi propozycjami.
Zapwniam ,że pokaz jest jedyną okazją nie popełniania błedów.
pozdrawiam
 
Do góry