Ile warto wydać

Jack

New member
Samsung LCD

Witam !
Noszę sie z zamiarem zakupu plazmy(42-43"). Pierwotnie planowałem wydać ok 8-9k PLN ale po lekturze formu prawdopodobnie zdecyduję się przeskoczyć na pułap 10-13k PLN. Czy waszym zdaniem skórka jest warta wyprawki a jeżeli tak to który model wybrać? Wstępnie wytypowałem LG ; Pioneera ; Samsunga i Panasonica.

Pozdrowiska :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
jeśli celujesz w 13. k - to znaczy warunki nie graja roli. Mysle że pocztałeś różne portale.
Najlepsza jest plazma Pioneera.
Ta opinia jest zgodna
Oczywiście możesz ja zestawić z LG i Samsungiem, ale lepszym zestawienim obecnie bedzie Panasonic.
Zresztą jeśli bedziesz chciał sprawdzić to zamiast biegać po sklepach
tracić czas - patrzeć i porównywać różne ekrany oddalone o siebie to sprawdź wszystko w swoim domu.
Bedziesz zaskoczony jakością - tych ekranów
pozdrawiam
 

Jack

New member
Kiki dzięki za poradę ,ale uchyliłeś się od odpowiedzi :) "czy skórka jest warta wyprawki". Czy rzeczywiście oglądając cyfrę + , dvd z ok 4 metrów warto kupować plazmę z wyższej półki (10-13 k)Jeżeli tak to który model Pioneera polecasz ?
Pozdrawiam
Jack
 

wozi

New member
A może wogóle odpuścić plazmę :cry: , szczególnie po tak licznych zastrzeżeniach na forum dot. m.in. wypalania :x , jednak jakości obrazu w por. do zwykłych telewizorów i niedoskonałości technologii szczególnie rozdzielczości :-( .

Za co właściwie sie płaci taka kasę, tylko rozmiar ekranu !!!???

wozi
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
Jeśli widziałeś Pioneera w akcji - to wiesz ,że warto.
Kupujesz i realizujesz marzenia a to się nie zawsze zdarza.
W Twoich warunkach będziesz zachwycony.Przed zakupem pokaz uzmysłowi Ci co Cię czeka.

Rozdzielczość - sprawdź dobrze jakie są różnice między CRT i plazmą.
Trwają prace nad zabezpieczeniem przed wypalaniem. Został już opracowany system i trwaja próby i testy. O ich wynikach poinformuję.
Ale ważne jest dotrzeć plazmę przez pierwsze 100 godz.
Myśmy przeprowadzili taką pracę i plazma działa bez zarzutu.

Plazma Pioneera - to faktycznie bajka.
Obroniła się nawet przy słabym sygnale . Ma dużą płynność.
WARTA GRZECHU !!!
pozdrawiam
 

k0gi

New member
Dotarcie?

jasne,,,,

ogladaj Canal+ TVN i inne z logo programy, w akcji cuuuudo nie powiem, ale po akcji,,,,, mozesz zaczac liczyc straty :-/

dwa filmy lub programy z trojkacikiem lub mocnym logo (np. Plusik Canal+) i masz niechcianą pamiątke :-(

duszka kacperka, ktory bedzie ci przypominal co ogladales na wszystkich innych kanałach, reeeewelacja naprawdę!



no chyba że prawdą jest docieranie plazmy,,,,, o której mnie osobiście nikt nie poinformował!!! i w której działąnie chyba nei bardzo wierze.


aha mam 436 pionka ekran, nowiutki, piękiutki, z super obrazem i po trzech tygodniach z wypalonymi znaczkami :p

nikt mnie nie ostrzegł że może coś takiego się stać, ani jak wypytywałem na forum co kupić, ani jak już kupiłem i wpłaciłem niemałe pieniądze sprzedawcy!
13tys zł

teraz mam uraz i boje się oglądać na pionku telewizji, jedyne czego sięnei bojęto filmó z DVD :-(

słaaaabo bardzo,
 

dvd-r

New member
dodatkowo martwi fakt, że nawet jak już wyjdzie super hiper Sony Platystation 3 to też będzie trudno na niej zagrać (mimo złącza HDMI) na naszych plazmach bo przecież zanim zagrasz trzeba przez jakieś menu przejść. Na samej grze też jakieś stałe elementy się znajdą.

Artur
 

Jack

New member
Re: Starcie tytanów 32", który lepszy?

Uff ! Decyzja podjęta . Sprzęt w domu. Ostatecznie kupiłem plazmę z nieco niższej półki (LG42PX4RV) i traktuje ją jako przejściówkę. Za kilka lat gdy HDTV trafi pod strzechy kupię pewnie (za zaoszczędzoną dzisiaj kasę) cacko o znacznie lepszych parametrach.
Pozdrawiam
 
Do góry