LG 50PX4R poproszę o opinie

general28

New member
witam, czy ktoś testował ten model plazmy LG 50PX4R, jak wypada w porównaniu z najnowszymi: Panasonic 50" i Pionieer 50". Czytałem opis tego modelu i chyba nic mu nie brakuje: Kontrast 10000:1, kąt oglądania 176, 2 tunery, chyba wszystkie możliwe zlącza, liczne korektory obrazu itd. Poproszę o wasze opinie.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
Myślisz o zakupie , czy tylko tak pytasz?
Z Ciekawością go obejrzałem - dokładnie. Niestety nie było mozliwości porównania z konkurencyjna firmą . Sygnał szedł po HDMI - z HD- było extra.
Ale nie mozna było obejrzeć z kabla - niestety.
Ważne w jakiej klasie cenowej trzeba by go umieścić ?
pozdawiam
 

general28

New member
witam, chcę kupić, ale to bardzo trudne w obecnych czasach. A jeśli chodzi o cenę to w MM widziałem za 19999,00 czyli normalnie pewnie ok. 16-17 tys., a więc cena podobna do Panasonica i Pionieera. Jeśli ma ktoś ciekawe wiadomości o tym modelu, lub jest użytkownikiem, proszę o informacje o nim. Wyjątkowo mało piszę się na forach o LG. :-(
 

Dochodiaga

New member
Witam, kupiłem ją kilka godzin temu i póki co wrażenie bardzo pozytywne. Jak narazie mam jedynie problem z paskiami w 4:3 i zrobiłem już mały zapytaniem dt. tych felernych, szarych pasków.
 

general28

New member
Dochodiaga - daj znać po przetestowaniu, napisz o wadach i zaletach, i jeśli to nie problem jak kupiłeś (internet, sklep polski, sklep za granicą) i za ile. Pozdrawiam
 
Do góry