Samsung PS-42 D 51 S czy Fujitsu-Siemens MYRICA P42-2

adamo

New member
Plazma czy LCD do 20000zł

Czy ktos moze mi powiedziec ktory z tych dwoch Plazm jest lepszy Samsung PS-42 D 51 S czy Fujitsu-Siemens MYRICA P42-2.Interesuje mnie jakosc obrazu z DVD i dekodera cyfrowego Ferguson 7018 (Cyfra+).
 

adax100

New member
Nowy Panasonic TX-32LX52F HD

...w mojej ocenie zdecydowanie FSC P42-2, jest HD Ready z HDMI, obsługuje w pełni sygnał HD, samsung kończy się na rozdzielczości 852 x 480, a to już poniżej obecnych standardów !!! Mimo wysokiego kontrastu, róznica w jakości obrazu jest zauważalna przy C+ i dvd
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
podaj koniecznie waruki jakimi dysponujesz
oraz jakimi środkami?
jaka odległość od ekranu?

Sygnał masz extra - może lepiej sięgnąć po sprawdzone ekrany

dopiero postaramy się odpowiedzieć.pozdrawiam
Krzysztof
 

adax100

New member
rzecz jasna pioneer?
czytam i czytam uwagi na forum, i nasuwa się jeden wniosek, ze wystepuje tu efekt prowizji, czyli tak jak w marketach, na pytanie jaki jest najlepszy TV, odpowiedz sprzedawcy bedzie na ten model, na ktory aktualnie producent daje najlepsza prowizje, podobnie na forum, najlepsze sa produkty te, ktore sa najlepsze ale rowniez te ktore są przez przypadek sprzedawane przez "ekspertow" tego forum,
ciekawe
 

janunio

New member
Bez reklam
Też mam jak i wielu forumowiczów od dawna takie wrażenie.
Niestety wielokrotne prośby o stworzenie regulaminu tego forum sa bezskuteczne.
Panowie KIKI i Ar2 w nocnym wątku udowodnili, że Plazma Pioneera 42" jest lepsza od 46" LCD Samsung 1920 x 1080.
No ręce opadają.
To tak jakby dowodzić, że dźwięk mono jest lepszy od stereo bo tylko jedna kolumna i mniej kabli.
Zapomnieli przywołać elementu jakości obrazu, ostrości szczegółów.
Robią z nas MATOŁÓW.
 

adax100

New member
KISS potwierdza terminy DP-600

dokladnie,
produkt ktory nie znajduje sie w ofercie na prev lub www jest ogolnie mowiac do d... wg ekspertow, rowniez ten towar ktorego nawet nie widzieli na zdjeciu,
śledzę na bieżąco rynek nowości, szukałem wielokrotnie opinii na temat nowych produktów, ale niestety dopóki tutejsi stali bywalcy nie mają ich w swoich sklepach, to nic dobrego tu nie znajdziemy
 

bankroot

New member
Szanowni przedmówcy:

matoł zawsze będzie matołem i tego się nie zmieni.
Ze mnie matoła nie zrobią, bo mam swój rozum.
dajcie juz spokój, bo zamkną ciekawy wątek :lol:
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
lol normalnie śmiech na sali, przecież forum to subiektywne oceny, i wg mnie plazma pioneera gra dużo lepiej od 40 samsunga, i wcale nie uważam się za żadnego eksperta. Po drugie jak dlamnie to użytkownik ma być zadowolony, i obojętne mi czy kupi samsunga, sagema, noname czy może panasonixnixaxaxaxa. To użytkownik ma być zadowolony!


P.S. Piszcie na temat, jak chcecie dyskutować o pioneerze i samsungu to zapraszam do wątku obok.

P.S. II bankroot a od kiedy jesteś moderatorem ?
 

adamo

New member
Wszyscy pisza nie na temat.To jaka plazme kupic? Odleglosc ok.3,5-4,0 m.Do dyspozycji mam ok 1700€.Tego Samsunga widzialem w sklepie i obraz byl ok. w porownaniu z innymi w tej cenie a tego Fujitsu-Siemens MYRICA P42-2 nie widzialem w zadnym sklepie wiec nie wiem jaki jest.Moze doradzicie mi cos innego
 

adax100

New member
adamo napisał:
Wszyscy pisza nie na temat.To jaka plazme kupic? Odleglosc ok.3,5-4,0 m.Do dyspozycji mam ok 1700€.Tego Samsunga widzialem w sklepie i obraz byl ok. w porownaniu z innymi w tej cenie a tego Fujitsu-Siemens MYRICA P42-2 nie widzialem w zadnym sklepie wiec nie wiem jaki jest.Moze doradzicie mi cos innego

ja osobiscie używam FSC P50-2, jestem bardzo zadowolony, P42-2 zapewne odbiera podobnie, mozesz zamowic u jednego z dystrybutorów FSC do chaty 42-2, ocenisz sam w domu, to najlepszy sposób aby sprawdzic TV na swoim sprzecie i kablówce...
albo poczekac na forum , az którys z guru zaproponuje ci jedyne słuszne panasoniki lub pioneery np, tylko wówczas musisz przygotowac troche wiecej kilo kasy, a co do samsunga jest OK, ale odbiega znacznie od reszty parametrami i jakoscia obrazu, choć cena mzoe byc atrakcyjna
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
nie bedę brał udział w pyskówkach - to nie wnosi nic do tematu. Niech sie martwi moderator.

w Klasie 7000 zł -poszukaj w sprawdzonych ekranach.
Potwierdzam Twój wybór - plazma Samsunga S5S - bedzie najlepszym wyborem. Gra wspaniale, dobra kolorystyka , ostre Szczegóły a po HDMI wymiata konkurencje . Sprawdź też LG 42PX 4 oraz JVC 35 B 50/przesuwny piksel + odświeżane/ Widziałem też w promocji Plazmy Sony. Bez zmian - wysoki poziom prezentuje Panasonic 42 Pa 50 -/bez względu jakie głupoty się piszę na ten temat/.
LCD musisz wyłozyć 7499 za 37 Sharpa - godny polecenia.
Poproś o pokaz w domu.
Koniecznie. tam w spokoju wybierz sam.
Nie kupuj niesprawdzonych ekranów. Unikniesz wielu kłopotów.
pozdrawiam
 

adax100

New member
kolejny raz: temat Samsung czy FSC, a konczy sie jak kazdy watek,
moze ten co konczy kazdy watek na tym forum choc raz wrócil by do poczatku strony i przeczytal temat !!!
 
Do góry