Dylemat na co wydac kase i co kupic.

patefkrak

New member
Jestem na kupnie plazmy lub lcd i w sumie mam problem, bo oferta jest bardzo duza. Telewizorka bede uzywal glownie do canal+ i dvd. Odleglosc mieszana: glownie 3,5 m i czasami 7 m. Jak kazdy chce kupic cos dobrego i w dodatku taniego. I po lektorze wielu forum i rozmowach droga redukcji wytypowalem dwa modele: LG 42 PX 4RV-ZA lub cos ze stajni SAMSUNGA PS42 S5S lub PS42 D5S. Ceny w okolicach 7000 zl sa dla mnie do zaakceptowania.
Ale zastanawiam sie czy moze jeszcze troszke doskladac i kupic za pare m-c LCD SAMSUNGA LE40R51B.
Jak ktos ma cos do powiedzenia to bardzo z gory dziekuje.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
http://www.eeeby.pl/?q=40+r+51+samsung
a masz dużo słońca w pokoju ?
Lcd 40" - to już wyzwanie.
Chociaż z Twoich sygnałów będzie extra.

Ale wracajac do plazm
Najlepszym w tej cenie bedzie Samsung S5S . Gdy wykorzystasz HDMI- sam się ostro zdziwisz.
Jakość super
42 D 5 - jest tańsza 6928 zł
Jeśli możesz sprawdż koniecznie 4 Pa 50 Panasonica
pozdrawiam
 

patefkrak

New member
Dzieki za informacje.

Slonka troszke jest, ale i tak wiecej TV oglada sie jednak wieczorkiem.

Teraz jeszcze sie zastanawiam, bo wyszukalem w niemczech Plazme Samsunga S5H w ciekawej cenie 1850 euro. Cena konkurenyjna jak do Polskiej oferty. A S5H ma jednak wieksza rozdzielczosc 1024 x 768. Tylko czy warto sobie rozdzielczoscia zawracac gitarke i czy nie lepiej szybciej i latwiej kupic S5S.

Pozdrawiam i dzieki za informacje.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
jeśli kupujesz taniej to tylko Samsunga s5H
Przecież na klika lat bedziesz miał dobrą technologię.
Warto !!!!
Niestety nie realizują gwarancji w Polsce.
pozdrawiam
 

ANDREW

New member
Niestety nie realizują gwarancji w Polsce.
pozdrawiam[/quote]

skoro kupisz tv na terenie UE i przywozisz do Polski to z tego co pamietam musze realizowac gwarancje laski nie robia
 

patefkrak

New member
No wlasnie - wszystko ma swoje plusy i minusy. Taki sprzet nie powinien sie popsuc, ale przypadki sie zdarzaja. Dlatego lepiej gwarancje miec kosztem ceny. A mam ostatnio przyklad, bo kupilem nowa lodowke, ktora chodzila az 1 dzien. Teraz czekam na wymiane na nowa :)

Musze kupic cos w miare szybko. Dalej niestety pozostaje pytanie na co sie zdecydowac za wmiare rosadne pieniadze. Nie chce duzo wydac na telewizorek, bo znajac zycie i tak kiedys bede zalowal swojej decyzji o zakupie. Zreszta jak wiele rzeczy w zyciu.

Dlatego oczekuje na podpowiedzi czy kupic:
- dobrze wyposarzonego i przyzwoitego LG 4 za 7000 zl
- przyjenego SAMSUNGA S5S za 7000 zl.


A moze wyciagnac ze skarpetki zaskurniaki na:
- SAMSUNGA S5H za 9300 zl
- LCD SAMSUNG 40R51 za 8800zl.

Nasowa sie pytanie czy warto wydac te dodatkowe 2000 zl ktore mozna wydac na cos przyjemniejszego.

Z gory dziekuje za odpowiedzi.
 
Do góry