Mam do wydania 9000zł chcę kupić Plazmę Proszę o pomoc!!!

Arecki1977

New member
Witam Serdecznie Fachowców ;) Jestem tu nowy moje Imię to Arek miło mi wszystkich poznać ;)


Mam problem co wybrac w cenie do 9000zł.Odległość od telewizora to 4m,sygnał to kablówka z czasem coś lepszego sie kupi,DVD dosyć często używane,myślę przyszłościowo o HDTV.Szukam dobrej jakości obrazu,i żeby była duża żywotność matrycy, oczywiście mam na myśli ten przedział cenowy ;) naj lepiej 1024x768.Zastanawiam się nad: Samsung PS-42S5H ---- lub nad JVC tylko dokładnie nie mam jeszcze określonego modelu,i czy jest to dobry wybór??? jaki z tych 2szt będzie najlepszym rozwiązaniem albo coś innego polecacie w tym przedziale cenowym.Za wszystkie odpowiedzi Z góry Dziękuje!!! ;)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Cześć Arek
plazma JVC 42 Px 50 - to koszt 12500 zł
Jako jedyna ma przesuwny pixel i funkcje odświeżania ekranu
Rozdzielczość 1024 - Jakość extra.
Gra we wszystkich rozdzielczościach.
Plazma Samsunga 42 s5H - to wydatek 9350
gra bardzo dobrze / extra - po HDMI/
Ale jak stoi przy JVBC - ma mniejszą ostrość, a raczej wyrazistość . No ale to inna klasa cenowa
pozdrawiam
Krzysztof
 

Arecki1977

New member
Phlips PF5320 32"

Dziękuje za Szybką odpowiedż!!!;) Krzysiu a może sie nie spieszyć i poczekać do końca Roku może stanieje ten JVC???Pzdrawiam Serdecznie!!!;)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
Tu raczej nic sie nie zmieni
Wyadaje mi sie ,że mozesz wynegocjować lepszą cenę
12.000 zł
Firma JVC - skierowała swoje kroki w kierunku LCD.
pozdrawiam
 

irzi

Member
Ja jednak myslę że koniec br roku lub poczatek przyszłego to bedzie okres tanienia i plazm i LCD ! Po ostatnich targach IFA bedzie wysyp tych telewizorów !
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
wysyp jest - ale zmiany cen symboliczne.
Zmiany przełomowe - tylko w wyniku zmiany technologii.
Gdy pójdzie kierunek full hd - to zmiany cen modeli podstawowych się zmienią.
Takiego terminu - po IFA nie bedzie.
Wprowadzane są tanie - ale słabej jakości LCD i plazmy.
Wysokiej jakości sprzęt - nie zmienił ceny tak ostro.
pozdrawiam
 
Do góry