Jaka plazme lub lcd warto kupic do 7 tys

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
Mario
musisz podać więcej szczegółów
przynajmniej jaka wielkość ?
do czego podłączysz ?
jak daleko siedzisz przed ekranem ?
pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Czy Pioneer 435 HDE - to HDTV

witam
No to masz tylko jedną opcję
Najlepiej w tej klasie gra Plazma Samsunga 42 S 5 S.
Extra wyglad i extra jakość - wyposażona jest w HDMI. Wykorzystujac to złącze - rewelacja.
Sprawdź dla równowagi plazmę Panasonica 42 PA 50 /wysoka jakość - komplet za 6950 zł/
pozdrawiam
 

simon

New member
Przyłaczam się do pytania kolegi. Cczy coś słyszeliście o plaźmie: SAMSUNG PS 42 S 5 H. Czy to jest warte wydania 2000 Euro. Za tyle można ściągnąć z Niemiec. U nas widziałem najtaniej za 9300 zł.
Biorę też pod uwagę Panasonica 37 PV500. Ostatnio pojawiły się w cenie poniżej 9000 z gwarancją. Jeśli jednak okaże się prawdą, co przeczytałem dziś rano o obniżce poniżej 10 tys. na nagrodzony EISĄ panel LCD Samsunga LE40M61B to raczej pójdę na ten model.

Reansumując co jest lepsze w moim przypadku (z w/w towarów):

odległość: 3 - 3.5 metra
sygnał - kablówka a w przyszłości cyfrowo z satelity
proporcje w oglądaniu programów: TV - 75% DVD-25%
i będę podłączać czasami laptopa.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
to trudna decyzja.
Najlepszym zdecydowanie wyjsciem jest sprawdzenie tego na własne oczy .
3 metry - lepsza oferta to - 37 PV 500 . Odbiera równiż rewelacyjnie. Sprawdź gwarancję. Z gwarancja Panasonic Polska - kosztuje 10.250 zł. Zapytaj zawsze sprzedającego o wymianę plazmy na drodze handlowej. Kto to przeżył ten wie.

Oczywiście mozesz zerknąć na 40 M 51 - juz w cenie ponizej 10.000 zł . Przy świetle dziennym zapewne lepiej się obroni LCD , ale wieczorem Plazma pokazuje swoją potegę.
Ważne też co podłaczysz i jakim łączem.
Przy 3 metrach - lepszą płynność ma plazma. A złacza i tak pozwolą Ci korzystać ze wszystkich technologii w przyszłości
Jeśli miałbym taka rozterkę to poprosiłbym o pokaz .

Mario
Jeśli masz 9000 - to 300 zł już nie jest fortuną. Plazma 42 S5H - to dobry wybór .Ale bez wzgledu na kierunki - jesteś przygotowany na każde rozwiazanie.


pozdrawiam
 

adax100

New member
...włączę sie w dyskusję
a ja bym poelcił zamiast Samsung coś z wyższej półki
FujitsuSiemens P42-2, to tak jakby porównać Opla Astrę z VW Passatem, a cenowo znacznie lepiej niż Samsung

porównywałem je, również Panasonica 42PV500,
stety FSC bije je znacznie
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
ja pytałem o info w sprawie zmiany ceny. Nikt nic ni wie. Mówia ,ze sprzedaje extra / cały czas na zapisy/ więc nie widzą potrzeby zmiany cenowej na dzień dzisiejszy.
pozdrawiam
 
Do góry