Samsung ps42A410 VS 42A451.....

Timeslave

New member
Witam.

Dziś w sklepie widziałem praktycznie schodzący z rynku model plazmowy Samsunga PS42A410. Chciałbym się precyzyjnie dowiedzieć jaka jest różnica między owym modelem, a Samsungiem PS42A451. Z tego co widzę wszystkie parametry te same. Jednak różnica w cenie wynosi ponad 300 zł w górę na rzecz 42 PS42A451 ( PS42A410 dzisiaj widziałem za 1899 zł).

Jest ktoś w stanie mi wyjaśnić jaka różnica jest między jednym a drugim ?
 

oski13

New member
Chciałem tylko zapytać czemu model z tego roku nazywasz schodzącym z rynku (chyba że czegos niewiem :( ) A co do różnic to przegladnij temat Samsunga
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Opinia o rzekomo schodzącym modelu bierze się z przekonania, że model o wyższym numerku jest nowszy. A w tym przypadku to nieprawda. Model 410 jest nieco zubożoną wersją 451. Zubożenie sprowadza się do braku systemu 100 Hz oraz 24p. Bez obu da się żyć, szczególnie bez tego drugiego, gdyż przydatny będzie przy Blue-Ray.

ArtS :)
 

XoR

New member
w tym tańszym brak jest 100Hz ?
to znaczy, że jak, tv będzie migotać w 50Hz jak w poanasonicu jak wyłączę 100Hz czy że nie ma tylko systemu upłynniania ruchu? jeśli to pierwsze to ja bym wolał dopłacić te 300zł... :eek:

ps. i bez 24p też chyba można żyć, no nie? z tego co rozumiem to obraz jest konwertowany na 60Hz i wyświetlany normalnie a różnic widocznych brak, dobrze rozumie"?
 

ibaneq

New member
jak ustawić plazme Samsunga PS42A410 42 cale

Witam serdecznie,
mam ogromne pytanie i prośbę zarazem:
kupiłem miesiąc temu telewizor plazmowy Samsunga PS42A410 42cale,
prosiłbym jeśli to możliwe o fachową pomoc w ustawieniach telewizora, chodzi mi o ustawienia kolorów, dzwięków, jasności jaskrawości itd jeśli chodzi o odbiór by być zadowolonym z oglądania programów, mam cyfrę na zwykłym dekoderze.
za wszelkie wskazówki i dane co do ustawienia telewizora
 
Do góry