No nie mogę nic znaleść :( pomocy

tomeq

New member
Witam!

Od pewnego czasu staram się wybrać jakiś konkretny model, ale wogóle mi to nie idzie. Myślałem też nad LCD 32" i mam dylemat.

Odległość od TV będzie ok. 3 metrów. Plazma w zamierzeniu ma pracować ZNAKOMICIE z komputerem, najlepiej aby posiadała HDMI ewentualnie sam Component (są fajne przejściówki do Radeonów 9700). Większość sygnału będzie z komputera, część z kablówki. Aha... kolejnym, bardzo istotnym źródłem będą konsole do gier : Xbox 360 i w przyszłym roku Playstation 3. Podają one sygnał HDTV. Zależy mi więc, aby TV obsługiwało przynajmniej tryb 1024x768. Może nie obsługiwać i1080.

Cena - poniżej 10k . Czy wogóle da się wpasować w ten przedział?

Wolałbym raczej 37 jak 42 cale, bo to trochę za dużo ;) Chyba że nie da się inaczej. Jeśli wogóle nie da rady plazmy w moim przypadku, to jakie LCD? Panasonic TX-32LX500?


Byłbym wdzięczny za porady, dużo już szukam, ale chciałbym coś konkretnego, wszystko wygląda dość podobnie, a opisów jest mnóstwo - mylących.

Pozdrawiam,
Tomek
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Obraz jak z "bajki"!!!

witam
pewnie cię zaskoczę , ale zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem bedzie plazma Panasonica 37 PV 500 za 10.350 zł
Analizujac wszystkie Twoje potrzeby - ten model najlepiej bedzie spełniał Twoje oczekiwania.
Gra rewelacyjnie - 37" też powinno być wystarczające do 3 m.
Ma HDMI - a po tym złączu - gra rewelacyjnie .
Wystarczy Ci też na dłuższy czas jeśli chodzi o rozwiązania technologiczne.

37" możesz pochylić się też nad LCD JVC S 60 - 8099 zł - też dla Twoich potrzeb extra.
Jeśli chcesz porównać - poproś o pokaz w domu.
pozdrawiam
 

tomeq

New member
Dzięki za podane przykłady!

No faktycznie, telewizory są super i spełniają wymagania. Jeszcze muszę to sobie obejrzeć na żywo.

A czy coś trochę tańszego jest na rynku? Jakakolwiek plazma i720 poniżej 8-10 tysięcy? Jeśli nie, no to faktycznie pozostaje mi rozejrzenie się za LCD.


Pozdrawiam,
Tomek
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
Najlepiej zdecydowanie zaprezentuje się plazma Panasonica 37 PV 500
Do Twoich potrzeb - super. Zmieścisz się też w cenie.Niestety nic na razie w klasie cenowej sie nie zmieniło .
Poproś o test na sklepie.

Wpadnij do sklepu i postaw obok siebie odbydwa telewizory, każ sobie podłączyć
HDTV - polataj po różnych częstotliwościach 1080, 720 , 576 , pal
poproś o zatrzymanie obrazu na tych LCD w różnych momentach - będziesz wiedział jakie możliwości na najbliższe lata ma Twój telewizor . Czy warto zabiegać o HDTV.
DVD - tu obojętnie jaka płyta . Poproś o demonstrację po HDMI - tej samej płyty
Pal z anteny zwykłej
Pal z satelity - po kablu i po komponencie a także po hdmi
Pal z obrazów kontrolnych
Każ sobie podłączyć - komputer abyś mógł ocenić czcionki i mozliwości współpracy ekranu i sposobu rozdzielczości
oraz płynność z gier komputerowych i slajdów

Przy czym zachowaj odległość właściwą - jak w swoim mieszkaniu

Poproś o pokaz tych ekranów wówczas gdy świeci na nie słońce - bo pewnie w domu też będziesz się z tym spotykał

Po takim pokazie wiesz wszystko decyzję podejmuj w spokoju. Jeśli masz jeszcze wątpliwości / przyjdź jeszcze raz na taki pokaz/ i potrzebujesz akceptacji rodziny. Poproś o pokaz w domu.
Przy okazji wypytaj o dane techniczne , czasy reakcji, czas pracy, opinie uzytkowników

W domu sprawdź czy Twoje wrażenia zgadzają się opiniamy użytkowników . Sprawdź czy testy sa podobne do Twoich wrażeń .
No i wygląd zewnętrzny - ale tu liczy się wyłącznie Twoja opinia.
pozdrawiam
 
Do góry