Proszę o doradę

adambujak

New member
Witam serdecznie.

Jakiś czas temu pytałem o LCD ale po kilku testach z mojej strony LCD odpada do moich zastosowań. CRT z uwagi na wielkość też.
Zostaje plazma.
Odległość 3-4 metry
Kablówka albo POLSAT
Komputer przez DVI, VGA, Component

Chciałbym plazmę o wielkości 37'' to by mi wystarczyło.
Cena do 6000
Proszę jeszcze powiedzieć mi czy: obraz z Compoment bedzie gorszy od VGA przy poglaczeniu kompa ?

Serdecznie dziękuje.
 

adambujak

New member
Miałem na uwadze model Panasonic TH-37PA50 E wczoraj w hipermakecie go oglądałem i byłem zachwycony no i pisało że ma wjście PC VGA co ja musze chyba mieć. Cena super. Dzisiaj siedże na necie i szukam a tu nagle okazuje się że ten model nie ma wejścia VGA a pytałem się dwa razy sprzedawcy !!!. Teraz patrzę i widzę Samsunga PS-42V6S w dobrej cenie i ma wszystkie wejścia co muszę mieć. Więc prosze o pomoc bi znowu nie wiem co brać, jakby ten Panasonic miał VGA to bym go brał.
Acha mam mozliwość kupić jescze od mojego znajomwgo ze sklepu nowego Panasonic TH-37PA30 i on ma wejście VGA tylko że z przodu. Co myślicie o tym modelu.
Serdecznie dziękuję.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
czy warto pakowac sie w panasonica TX-32lx50

witam
zależy jaka cena?
Jest znacznie słabsza jakość Pa 30 - mniejszy kontrast o 30 %
Samsung V6 S chodzi dobrze, ale 37 Pa 50 - będzie najlepszą ofertą cena do jakości.
5800 zł za komplet z podstawką- lepszego wyjścia nie znajdziesz.
Sub pixel kontrol - nie powoduje ząbkow na skośnych liniach, naturalne kolory .
Przy Twoich warunkach bedzie extra grać - możesz wykorzystać komponent.
pozdrawiam
 

adambujak

New member
Czyli Component zastępuje mi DVI albo VGA.
Czy obraz na Componencie będzie dużo gorszy od VGA (D-sub 15 pin) podkreślam że nie będę surfował po necie na tym TV tylko oglądał filmy z kompa?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
jutro przyjeżdżają.
Jest extra cena. Kilka poszło w kartonach - nie miałem okazji sprawdzić . Ale jutro z ciekawością sprawdzę - bo ładnie wygląda.
pozdrawiam
 
Do góry