Plazma Thompson 42WM03 ST

aras1

New member
Witam.
Mało jest na forum opini na temat plazm Thompsona. Interesuje mnie niski przedział cenowy, bez dodatkowych "wodotrysków". Po prostu do odbioru TVP i DVD. Moja prośba : jakieś fachowe opinie na temat tej marki.(dobrze wiem, że nie jest to plazma z najwyższą rozdzielczością). Będę wdzięczny za każdą opinię.
Pozdrawiam
 

Kalixt

New member
Aloha !

Ja mam plazme 42PB020S5......jest to prawdopodobnie model 42PB120S5 tylko wersja nieco ubozsza (gorszy pilot itp).
Z plazmy jestem zadowolony, kupilem ja w Avansie jakies 3 miesiace temu....odbior DVD b. dobry, kablowki sredni....pip, pat, zlacze hdcp.....za ta cene b. fajna plazma i polecam....

PZDR
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Samsung i Toshiba

witam
nie mam dobrych wpomień.Sporo osób stało się włascicielami tych ekranów - jeszcze wówczas kosztowały 15.999 zł. To była extra cena. Pierwszy problem okazał się gdy podłączyliśmy do niej po komponencie sygnał HDTV. Obraz drgał cały czas/ na każdym egzemplarzu/ i nic nie można było z tym zrobić. Telefony do Francji też nic nie pomogły. Obniżyliśmy cenę do 4999 zł i znaleźli się nabywcy/zostali powiadomieni /. Przy pal i dvd - nie wystepują objawy. Problem pojawił się też gdy odkryliśmy że plazmy przyjeżdzające do Polski były - używane. Żle spakowane w środku , ślady rys na śrubach .
Gdy weszły nowe modele - poprosiliśmy na próbę. Plazma nie przeszła testów. Zwróciliśmy do producenta.
Jeśli chcesz kupić tanio , korzystać z dvd , kompa , Cyfry- przy dobrej cenie 4999 - możesz ją kupić. Ale sprawdź dobrze.

pozdrawiam
 
Do góry