LG 42PX4RV a PHILIPS 42PF9956

ZYWY

New member
Witam
Odwiedzam to forum od jakiegoś czasu śledząc pojawiające sie problemy i wątpliwości a teraz sam stoję przed jednym z takich problemów i jestem w kropce - chcę zakupić plazmę i biorąc pod uwagę zarówno względy techniczne jak również (bardzo ważne dla mojej żony) estetyczne wacham sie pomiędzy LG 42PX4RV a PHILIPS 42PF9956 - odbiór - tradycyjna antena, często DVD i CYFRA +, odległość pomiędzy 4 a 5 metrów - czy te dwa telewizory to dobry wybór a jeżeli tak to który kupić - sam nie bardzo moge wybrać a w okolicach Wrocławia o fachowej pomocy technicznej w salonach RTV można zapomnieć - pomóżecie proszę (i jeszcze jedno - czy ten Philips może odbierać HDTV? bo zgodnie z opisem LG umie a Philips milczy o tym w opisach)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
przy Twoim sygnale wybór w zasadzie - nalezy do Ciebie. Nie podaleś kwoty do której zamierzasz poszaleć?
Rozumiem ,że ze względów estetycznych bardziej uderzasz w srebrny kolor.
Z dwóch podanych ja kierowałbym się w stronę LG PX 4 /7300 zł/
jest lepiej wyposażona i wg mnie lepiej gra. Wykorzystując złącze HDMI - obraz -super. Większy kontrast , większa jasność , dłuższa gwarancja o rok, Znacznie mniejszy pobór mocy, lepsze kąty.
Ale w tej klasie cenowej znacznie lepsze notowania ma Samsung s5s
pozdrawiam
 

ZYWY

New member
Harman/Kardon avr 235 z HDTV-ready

Witam - dzięki za szybką odpowiedź - i w zwiazku z nią pytanie - czy s5s (super opinie na forum) umie grać HDTV - myśle trochę przyszłościowo ale czemu nie ?
Pozfrawiam
 

Nowicjusz

New member
Ja się przymierzam do zakupu właśnie LG 42PX4RV-ZA znalazłem go za ok. 7500 zl. Ale czy to dobry wybor ? Czy w tej cenie mozna byloby wybrac cos lepszego niz ten w/w ? Mam na to max. 8000 zl.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
ATI 5,10 duży postęp

witam
LG Px4 - obecnie jest w cenie 7300 zl
Wg. mnie lepiej od LG gra 42 s5S Samsunga
wejdź na infolinię

Oczywiście ,że S5S działa z HDTV - po HDMI - to super.
Stała się dużym konkurentem dla Panasonica . Coraz częściej go zastępuje.
pozdrawiam
 
Do góry