SONY KE-P37XS1 czy to dobra plazma?? lub panas th-37pv500??

marcinl3

New member
podpowiedzcie jestem zainteresowany plazma SONY KE-P37XS1
ma ona byc tylko podłaczona do kablowki i kona domowego
jak jej parametry czy moze inna ???? moze bedzie lepszy Panasonic TH-37PV500 odległośc ogladania ok 2,5-do 3 m
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
Ta plazma Sony to bardzo ładny model .Ale Panasonic jest wyżej notowany i to nie tylko w Polsce ale i na świecie.
Panasonic ma sub pixel kontrol - co daje ,że linie skośne nie są postrzępione i nie pływają.
Dodatkowo jest tańszy . Ma szybszy czas wygaszania ekranu.
plazma Sony jest pozbawiona - tego co mają inne - w tej klasie cenowej tj. złącze HDMI.
Sprawdż też LCD 37GD7 - Sharpa . Seria te zbiera extra oceny. A przy Twoich sygnałach powinna zagrać na najwyzszym poziomie. Jesli bedziesz mial wątpliwości daj znać - moze pokaz w domu wyjaśni Ci lepiej wątpliowści.
pozdrawiam
 

marcinl3

New member
kiki napisał:
witam
Ta plazma Sony to bardzo ładny model .Ale Panasonic jest wyżej notowany i to nie tylko w Polsce ale i na świecie.
Panasonic ma sub pixel kontrol - co daje ,że linie skośne nie są postrzępione i nie pływają.
Dodatkowo jest tańszy . Ma szybszy czas wygaszania ekranu.
plazma Sony jest pozbawiona - tego co mają inne - w tej klasie cenowej tj. złącze HDMI.
Sprawdż też LCD 37GD7 - Sharpa . Seria te zbiera extra oceny. A przy Twoich sygnałach powinna zagrać na najwyzszym poziomie. Jesli bedziesz mial wątpliwości daj znać - moze pokaz w domu wyjaśni Ci lepiej wątpliowści.
pozdrawiam
dzieki za odp
moge ta plazme sony kupic za 8000 tys zł w niemczech nowa a panasa chyba za 8500 zł bo chyba nigdzei nie dostanie taniej w polsce??
chodzi mi bardzej o efekty wizualne obrazu np kolory , jasnosc , kat widzenia niz złacza bo i tak tego nie bede wykorzystywał
jak bys cos wiedzaiał o cenach i jakims porownaiu bo był bym wdzieczny
pozdrawiam
marcin
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
ceny masz extra
Taniej nie widziałem.
Ja zdecydowanie optowałbym z Panasonic chyba Podoba Ci się Sony. To wliczając sentyment do firmy/sony/ + wszystkie za i przeciw nie ma błedu przy takim zakupie.
Zdecydowanie bardziej rozwojowa jest plazma Panasonica szczególnie w Niemczech.
pozdrawiam
 
Do góry