ktora plazme polecacie

tomax79

New member
witam!!!

jestem zupelnie nowym forumowiczem lecz wasza stronke odwiedzam od okolo miesiaca.

zamierzam kupic plasme lecz niemoge sie zdecydowac ktory model jest najlepszy z tej listy:
http://www.pricerunner.co.uk/sound-...350659=350659&c_339551=339551&c_354734=354734
mnie osobiscie podoba sie panasonic TH-42PA50 ale on odbiega od innych tv pod wzgledem jasnosci i kontrastu (niemam rozeznania na ktore parametry powinienem zwracac szczegolna uwage) a moze to wystarczy?
telewizor bedzie wisial na scianie w slonecznym pokoju, bedzie uzywany glownie do ogaldanie cyfry+, dvd oraz filmow z PC.
pomozcie bo dostaje powoli zawrotu glowy :wink:
 

dvd-r

New member
Jakie LCD 37 ?

tomax79 napisał:
witam!!!

jestem zupelnie nowym forumowiczem lecz wasza stronke odwiedzam od okolo miesiaca.

zamierzam kupic plasme lecz niemoge sie zdecydowac ktory model jest najlepszy z tej listy:
http://www.pricerunner.co.uk/sound-...350659=350659&c_339551=339551&c_354734=354734
mnie osobiscie podoba sie panasonic TH-42PA50 ale on odbiega od innych tv pod wzgledem jasnosci i kontrastu (niemam rozeznania na ktore parametry powinienem zwracac szczegolna uwage) a moze to wystarczy?
telewizor bedzie wisial na scianie w slonecznym pokoju, bedzie uzywany glownie do ogaldanie cyfry+, dvd oraz filmow z PC.
pomozcie bo dostaje powoli zawrotu glowy :wink:

Fajnie ale jakie proporcje tej Cyfry + i DVD bo nasi polscy nadawcy nadają w lewym górnym rogu taki ostro żółty znaczek a to nie jest dobre dla plazm ;)

Artur
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
nie ptarz na kontrasy - bo to nie wiele daje
Panasonic - extra chodzi wśród tych ekranów.
Dziś mocno testowaliśmy go z udziałem Samsunga.
Samsung s5s - nie odbiegał jakoscią .Sporo osób wybiera go za wzgledu na prezencję.
LG gra troche inaczej - ale zależy ile kasy przeznaczasz ?
i jaka odleglość od ekranu ?
pozdrawiam
 

tomax79

New member
dzieki za odpowiedz!!!
chce przeznaczyc okolo 1300GBP wiec wszystkie te plasmy mieszcza sie w tej cenie, a odnosnie pokoju gdzie bedzie ten telewizor to jest on dlugi 10m a szeroki na 5m, maly problem moze byc z tym ze na bocznej scianie sa podwojne drzwi balkonowe przez ktore mam bardzo duzo swiatla slonecznego :)
i jeszcze ktorego panasonica polecasz bo sa dwa ??
 

theW

New member
wedlug mnie PA50 jest ok, swietny stosunek jakosci do ceny...
nie slyszalem jeszcze zlego slowa na jej temat, raczej wrecz przeciwnie komentarze pozytywne


pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
to nie takie proste.
Musisz sięgnąć po pokazy.
Poproś o pokazy w domu.
Jeśli chcesz zachować pełne światło to jedynym wyjściem jest LCD 40" za 9999 zł
lub Sharp 45 GD1 /full HD/- za rewelacyjną cenę 25000 zł / detal 39999/
Jeśli masz żaluzje i akceptujesz każdorazowe ich użycie wówczas za dnia - bierz plazmę bo i odległość spora i kasa mniejsza

w tej klasie plazm mówiłem o PA 50 Pansonic.

pozdrawiam
 
Do góry