Co powiecie na temat SAMSUNG PS42S5H

hubert82

New member
Mam go do wyrwania za 9.5 tys. Czy jest warty tych pieniedzy ? I jak wypada z konkurencja ? Cyfra + DVD oraz PC. odleglosc ogladania to okolo 4 metrow.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
plazma dojechała
w poniedziałek - postaramy się porównać z innymi - cena rzeczywiście - dobra /9450 zł - widziałem/
Warunki mówią ,że powinieneś być bardzo zadowolony.
Już niższy model - pokazał klasę.
Też oczekujemy - że s 5 H - wypadnie jeszcze lepiej.
pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
po testach
Chodzi b.dobrze. Trochę jaśniejszy ma ekran po wyjeciu z kartonu w porównaniu z innymi
Rewelacyjnie gra po HDMI , Piekny design. Extra płynny obraz również przy Pal -u . HDTV - rewelcja.
Szczegółow nie powiem bo.........
Długo sie nie pobawiłem gdyż przyszedł klient i .........
Czakamy na nastepna dostawe
pozdrawiam
 

hubert82

New member
Witam właśnie go dostałem ale jeszcze nie podłanczalem dopiero w sobote bo musze zrobic ztelaż na sciane bo taki jaki mi sie podoba to 1000 tys złotych chcą pijani są chyba za kawałek metalu !!!
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
uchwyty uchylne -extra , są w cenach od 399 zł
Bardzo łatwy montaż .
Bardzo łatwy dostep.
pozdrawiam
 

bbielen

New member
Mario! Plazma, którą widziałeś jest owszem w atrakcyjnej cenie, tyle, że dzwoniłem do gościa i nie ma na nią gwarancji (a mówiąc ściśle ma czysty jej blankiet). :x Oczywiście odradzam!!!

Pozdro
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
każdy podejmuje decyzję sam
podkreślam ,że były plazmy do wymiany - co wtedy?
plazma dziś testowana chodziła po HDMI z dvd rewelacyjnie.
No i idąc za ciosem Janunia - lepiej pomyśleć o tunerze - bo Polacy będą grać na ekranach HDTV.
pozdrawiam
 

jfle

New member
Witam wszystkich,
Mam pytanie do kiki.
W swoich postach identyfikujesz się ze sklepem www.kupujemy.pl. Jednocześnie piszesz o mozliwości prezentacji sprzętu (mam na myśli plazmy) na miejscu u klienta. Na stronie sklepu nie znalazłem żadnych informacji na ten temat, a wręcz informację o dość sowitych kosztach wysyłki sprzętu przez firmy kurierskie. Chciałbym więcej informacji na temat mozliwości chociażby sprawdzenia sprzętu przed zapłaceniem (kurier umozliwia tylko sprawdzenie kompletności dostawy i czy nie ma mechanicznych uszkodzeń).
Drugie pytanie dotyczy dwóch konkretnych modeli. Ze względu na wymiar odpowiada mi model SAMSUNGA 42S5S lub S5H. Z tego co czytałem chwalisz obydwa te modele. Czy warto dokladać ponad 2 tysiące za większą rozdzielczość matrycy jeśli większość żródeł oferuje tylko normalną rozdzielczość (obecnie korzystam z CYFRY + i DVD) a HDTV to tylko rodzynki. Czy na normalnym obrazie TV (mam na myśli powyższe źródła, widać różnicę między tymi dwoma telewizorami i na czyją korzyść
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
www.kupujemy.pl - to nie jest sklep . To wyszukiwarka gdzie znajduje się najwięcej sklepów elektronicznych. Łatwo więc sprawdzic jakie ceny są aktualnie dobre.
Koszty wysyłki kurierskie są podobne we wszysktich firmach kurierskich w kraju. Czy to jest dużo ? To już Twoja ocena.
Myśle,że jesli dzis zamawiasz towar a masz go na drugi dzie rano i np. za TV LCD 32 " płacisz 36 zł z ubezpieczeniem - a mieszkasz powiedzmy w Zakopanem.
Wszystkie firmy kurierskie mają podobne przepisydozstarczenia towaru.
Oczywiście możesz sprzęt odebrać osobiście w siedzibie każdej firmy.
Jesli chcesz sprawdzić sprzęt - zamów pokaz do domu.
Czy warto dołożyć ?
Wg mnie - jeśli nie celujesz w HDTV - nie.
Z odległości 3,5-4 metry róznice w pal -zanikają.
pozdrawiam
 

jfle

New member
Czy HDTV obejrzę w Lublinie

Dzięki za odpowiedź. Doczytałem się, że sklep to LOCO a nie kupujemy.pl. W jaki sposób mogę zamówić pokaz w domu (oferta nie zawiera takich opcji) - mieszkam na podkarpaciu, czyli dość daleko od Olsztyna. Czy trzeba kontaktować sie bezpośrednio z podanymi na stronie sklepu numerami telefonów czy możesz coś na ten temat napisać?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
koszt dostawy 100 zł - czyli tyle ile w każdym sklepie
Pokaz 0,5 % pokazywanego sprzetu
ale pełen komfort
jest też infolinia gg 2868228
pozdrawiam
 
Do góry