Pioneer 436XDE czy może coś innego ?

k0gi

New member
zastanawiam się nad zakupem plazmy 436XDE, podobno rewelacja, oglądałem i faktycznie robi wrażenie, ale nei porównywałem z innymi ekranami, brak czasu itp

czy w kategori 43 cali może jednak wybrać coś innego?


czy ten pioneer faktycznie jest w tej chwili najlepszym TV na rynku???
czy może jednak lepiej kupić LCD ??? podobno jakiś samsung LCD 40cali jest rewelacyjny,,,,


i czy pioneer starczy na długo i czy wart jest tej ceny ???


pozdrawiam i dziękuje
 

BoDeX

New member
wybór amplitunera i głośników

Wybór ze wszech miar słuszny - rozważ także wersję FDE z Allegro . Jeżeli 43" jest dla Ciebie zbyt wiele , to zwróć uwagę na wątek BenQ DV3750 - to może być czarny koń , za ok. 5000 możesz mieć 1920x1080 w LCD , ale to niestety cena w niemczech.
Cierpliwi zwyciężajom - poczekaj więc chwilkę ! :)

Pozdrawiam,
 

k0gi

New member
a wlasnie, kwestia zakupu,,,,, czy warto kupowac na allegro ??? ceny owszem duuuuzo nizsze, ale za to jak z gwarancja itd,,, czy nielepiej wydac wiecej i miec polską gwar. ?

kupował ktoś na allegro? jakieś wrażenia ? komentarze ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
decyzja neleży zawsze do Ciebie.
Musisz określić poziom ryzyka.
Zapytaj zawsze - o wymianę na drodze handlowej .
Euro gwarancje nie jest przez wszystkie firmy honorowana w Polsce. Pioneer nie honoruje tej gwarancji. Ostrzeżenie masz na stronie importera. Czyli najblizszy punkt gwarancyjny w Niemczech.
Jeden z klientów który kypił telewizor Sharpa w Polsce - nie mógł go naprawić w Holandii - nie honorują też takich gwarancji.

Pioneer w niewielkim stopniu jest awayjny, ale każdy sprzęt się moze zepsuć. Akurat kilka dni temu byłklient z Pioneerem który został uszkodzony w skutek przepięcia w sieci.

Wada fabryczna została wykryta po czterech miesiącach. Należy Ci się wymiana na nowy lub zwrot pieniędzy.
Musisz znaleźć - owego sprzedawcę i zażądać kasy.
Myślę ,że łatwo to nie będzie

LCD Samsunga jutro wjeżdżają - więc porównamy je z plazmą Pioneera.Ciekawy jestem rezultatu. Dla wiekszości jednak nie do akceptacji jest smużenie LCD przy słabym sygnale.
Okazuję się, że wiekszość w domach posiada jednak słaby sygnał kablówki

Masz watpliwość- przed wydaniem kasy sprawdź ekrany w domu u siebie ze swoich sygnałów.

pozdrawiam
 
Do góry