Który wybrać Panasonic TH 42PA50 czy Philips 42 PF7320

tuptus55

New member
Jaki mam kupić telewizor?

Ale jakiej pomocy oczekujesz?
1. Jaki sprzęt d TV bedziesz podłaczał?
2. Z jakiej odlegości będziśz ogladał?
 

hubert82

New member
Dziekuje za zainteresowanie bedzie to dvd, cyfa i czasmi PC i mam nadzieje ze w przyszłości sie doczekamy HD. Natomiast odległość z jakiej będę ogladal to okolo 4, 4,5 metra.
Jakiej pomocy oczekuje aby mogl ktos doradzic korego kozystniej nabyc, mam do wydania 8 tyś. zł. Może inny model innej firmy polecasz o lepszych parametrach? (np: jakość obrazu...)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
zwróciłby jednak Twoja uwagę w inną strone.
Extra - podczas testu wypadła plazma Samsunga 42 S5S

http://www.samsung.com/pl/products/television/plasmatv/ps_42s5s.asp
w cenie -
http://www.kupujemy.pl/items/_da_ce_tv/_42_s5s_samsung/0/telewizory?U=c

daje Ci mozliwości - wspołpracy z komputerem - o znacznie wiekszej wydajnośći - po HDMI. Tu chodzi rewelacyjnie.

Wygląd - super . Dopracowany w szczegółach.Znacznie przekraczający mozliwości Twoich faworytów.
Dziś na pokazach w Domu klienta w Warszawie - 42Pa 50 -Samsung 42 s5s , LCD Panasonic - Klienci wabrali Plazme Samsunga 42 s5s.
Zarówno oceniajac jakość jak i wygląd.
Bez spogladania na HDMI. A tu Samsung zagrał zdecydowanie najlepiej . Odkrywasz sczególy na filmie , których nigdy nie widzialeś.

Z Twoich propozycji wybrałbym Panasonica.
pozdrawiam
 

Fixxxer

New member
LCD pomiedzy 26" a 32"

kiki napisał:
witam
zwróciłby jednak Twoja uwagę w inną strone.
Extra - podczas testu wypadła plazma Samsunga 42 S5S

http://www.samsung.com/pl/products/television/plasmatv/ps_42s5s.asp
w cenie -
http://www.kupujemy.pl/items/_da_ce_tv/_42_s5s_samsung/0/telewizory?U=c

daje Ci mozliwości - wspołpracy z komputerem - o znacznie wiekszej wydajnośći - po HDMI. Tu chodzi rewelacyjnie.

Wygląd - super . Dopracowany w szczegółach.Znacznie przekraczający mozliwości Twoich faworytów.
Dziś na pokazach w Domu klienta w Warszawie - 42Pa 50 -Samsung 42 s5s , LCD Panasonic - Klienci wabrali Plazme Samsunga 42 s5s.
Zarówno oceniajac jakość jak i wygląd.
Bez spogladania na HDMI. A tu Samsung zagrał zdecydowanie najlepiej . Odkrywasz sczególy na filmie , których nigdy nie widzialeś.

Z Twoich propozycji wybrałbym Panasonica.
pozdrawiam

ja również przymierzam sie do panasonica ale ten samsung o którym piszesz mocno namieszał w moich kryteriach. Nie wiem więc czy nie poczekać do końca roku kiedy wejdą na rynek Dixony i wtedy nie zakupić własnie tej plazmy samsunga. Co prawda chce jeszcze pocztać i dowiedzieć sie troche na temat technologi LCD a być może zmienie zdanie.
 

sewan

New member
Poczuwam się w obowiązku, bo to m.in. o mnie pisze kiki...;-)

Wczoraj porównywaliśmy u mnie w domu PA50, S5S i JVC S60.

Wszystkie podłączone do bardzo przywoitej kablówki i DVD po komponencie. Odległość 3,5m.

Wyniki:

Plazma Panasonica - fajna, wyraźny obraz, bardzo dobre kolory, słaba regulacja jasności i kontrastu, słabe menu, bardzo dobre formatowanie, DVD - żyleta. Po jej zobaczeniu (była jako pierwsza), byłem praktycznie zdecydowany (a żona nie chciała już nawet oglądać reszty...)....

LCD na kablu - odpada, wyraźnie widoczna pikselizacja, smużenie i cienie poruszjących się obiektów. Kolory, czerń - bez zarzutu. Bardzo dobre formatowanie obrazu. Obraz z DVD - nieakceptowalny: mdły, nienaturalny, piksele wyrażne nawet na nieruchomym obrazie

I wreszcie niespodzianka - Samsung. Obraz w/g mnie lepszy niż w Panasonicu. Doskonałe, bogate menu, możliwość definowania kolorów osobno, ogromna regulacja kontrastu i jasności, kilka trybów audio, świetne formatowanie, choć inaczej pomyślane niż w PA50. HDMI. Obraz z DVD - ideał. To mój faworyt na dzisiaj, choć chcę zobaczyć jeszcze 40M61.

Za porównywalne pieniądze - raczej Samsung, choć Panasonic jest IMO sporo ładniejszy...;-)) - kwestia gustu.

pozdrawiam
M.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
przyjadą Samsungi 42 P5 H z rozdzielczością 1024 - ciut droższe , ciakawe jak wypadną.
wygląd tych droższych plazm Samsunga - super.
Ciekawe czy bedą też super grać .
pozdrawiam
 

Fixxxer

New member
tu możecie zobaczyć

kiki napisał:
witam
przyjadą Samsungi 42 P5 H z rozdzielczością 1024 - ciut droższe , ciakawe jak wypadną.
wygląd tych droższych plazm Samsunga - super.
Ciekawe czy bedą też super grać .
pozdrawiam

kiey będziecie robić testy tego telewizorka i kiedy można sie spodziewać opisu :>
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
prawdziwe testy rozpoczynamy od przyszłego tygodnia.
porównania - codziennie, jeśli tylko dysponujemy potrzebnymi ekranami.
Jutro cała seria LCD serii M 61 i M51 Samsunga.
i wszystkie inne problemy zaległe.
pozdrawiam
 
Do góry