Panasonic TH-42V500

Grzegorz

New member
Też tak myślałem

Byłem dziś w MM w Lublinie zobaczyć jak się spisuje Panasonic, obraz z demo HD jest więcej niż ok, ale dvd na euro nie zachwyca, mimo że nie można mu nic zarzucić, ale nie ma tego "czegoś”, co sprawia że oglądanie jest przyjemne, poza tym pomimo przesuwnego piksela - wypaliło się na matrycy logo MTV, odbiornik jest włączony po 14h na dobę od miesiąca.
Sprzedawca na moją uwagę po pierwsze znaczą ten fakt minimalizować, a potem zjechał z ceną z 14200 na 10k PLN...
Ładny design i pilot jak maczuga (co akurat mi się podoba). To moje wrażenia z kilku chwil obecności przy TH-42V500, czy ktoś z forumowiczów ma (miał) kontakt z tym modelem? I jakie są wasze odczucia, wrażenia?

Pozdrawiam
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Całe MM ... cena wyjściowa 14k .... to chora cena, oczywiście za sprawny odbiornik. Jeżeli chodz i o kolejność oglądania to po obejrzeniu HD "raczej" kiepsko reszta wypadnie.

Model PV500 jest udanym modelem, posiadającym cyfrowe wejście, rozdzielczość 1024 i jak twierdzi panasonic poszerzoną paletę barw. Musisz jednak powiedzieć jakie masz oczekiwania odnośnie telewizora i z jakich źródeł sygnału będziesz chciał korzystać.

Jeżeli rozglądałeś się za odbiornikiem ok 14k to w takiej cenie dostaniesz najlepszy odbiornik na rynku czyli pioneera.
 

Grzegorz

New member
Mam już zaklepanego Samsunga LCD LE40M61B :twisted: , Panasonic w MM zwrócił moja uwagę swoim wyglądem zewnętrznym i dość ładnym brzmieniem głośników co mając na uwadze szum i hałas w sklepie daje mu duży +.
Wiem że po HD nic już nie wygląda tak samo, ale oko wychowane na standardowym sygnale widzi swoje.
Pytałem o wrażenia bardziej z chęci wiedzy o tej plazmie czegoś więcej niz tylko własnych reakcji po 10 min pobytu w sklepie.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
My dostajemy na test tylko kilka sztuk .
Ale jesteśmy bardzo ciekawi -konfrontacji z Pioneerem 436 i Sharpem GD1.
Za kilka dni wszystko bedzie wiadomo.
pozdrawiam
 
Do góry