Plazma - jaka z dolnej półki?

grzmot

New member
Witam,
Planuję zakup plazmy 42" - co tu dużo mówić - jak najtańszej. Zastosowanie - DVD/DivX + trochę giercowania. Czyli mógłby być to monitor bez tunera, koniecznie z wejściem VGA (jeszcze lepiej DVI), mile widziany byłby... brak głośników (odczepiane?) - to ze względów estetycznych. Czy możecie coś polecić? Z góry dziękuję.
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Hmmm z tego co wiem to kiki powinien mieć jeszcze Thomsona za ok 5,5 tysia chyba ma dvi.
 

grzmot

New member
Patrzę na parametry tych Thomsonów - rzeczywiście spełniają warunki minimum, ale chyba przełknę te głośniki oraz brak DVI i "szarpnę" się na LG 42PX3RV ze względu na jasność i kontrast. Czy jest coś lepszego do 7 tys.?
 

Kalixt

New member
Witak !

Ja mam z dolnej polki thomsona 42PB020S5.....ma dvi i podobno jest "przygotowany" do hd....ogolnie nie narzekam, dalem 6999 w avansie z 1,5 miesiaca temu....

PZDR
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
tym razem może być inaczej. Ze względu na olbrzymi popyt na duże ekrany - już dziś brakuje matryc. Dziś są na przydziały , wydzielane ilości LCD i plazm.
Nie wiele ma się poprawić w najbliższej przyszłości a przecież popyt wzrośnie niewspólmiernie.
Już dziś trzeba zamawiać towar na nastepny miesiąc . Na ilość zamówionych 20 - sklep otrzymuje 3 - na miesiąc.
Nie ma wystarczającej ilości produkowanych matryc. Popyt rośnie niewspółmiernie do ilości produkcji. Boom był oczekiwany za dwa trzy lata. Tymczasem wielu producentów wycofało się z produkcji CRT. I boom nadchodzi szybciej. W krajach o wyzszej stopie - ena jest relatywnie niższa. Swoja robotę ma też HDTV i promocja jakości obrazu.
Zaraz wejdzie xbox i wmvhd.
Extra jakość pokazały plazmy Samsunga 42 D 5 i 42 S5.
Trzeba je brać po uwge przy zakupie.

Przy 7.000 zastanawiałbym się nad zakupem Thomsona -mając dużo lepsza jakość Panasonica , LG czy Samsunga.
Ale najważniejsze ,że jesteś zadowolony
pozdrawiam
 
Do góry