Samsung 32R51

wolfik

New member
Witam,
mam pytanko, jak sprawuje sie ten TV jako monitor do notebooka? czy nie ma problemu z przeskalowaniem na rozdzielczosc zalecana 1280x768? poprzez jakie zlacza mozna podlaczyc do niego kompa? czy posiada on funkcje podzialu obrazu?
pozdrawiam wolfik
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Witam
Samsung - extra współpracuje z komp.
Wszystkie rozdzielczosci do 1360 - wyświetla .
Robi to znakomicie .
W cenie 5350 - jest b. dobrym odbiornikiem
Posiada Pip.
pozdrawiam
 

korkodyl

New member
Pytanie o SHARP-a?

Podlaczalem swojego r51b do kompa przez D-SUB i moge powiedziec tak: REWELACJA. Czcionki, kolory, ostrosc i ogolnie obraz - wszystko SUPER!
POLECAM!!
 

wolfik

New member
Jezeli mozecie to prosilbym jeszcze o pare infermacji,
jezeli puszcze na glowny ekran sygnal PC a na okienko sygnal TV to czy jest opcja abym mogl sluchac dzwieku z TV? bylem w MM i widzialem podzial obrazu przy dwoch sygnalach ale watek dzwieku mi uciekl :( jestem juz prawie zdecydowany na ten model, a czym rozni sie 32M51B, warto doplacac? z gory dzieki za wszelkie wskazowki
 

korkodyl

New member
M51 ma 8ms ale prawde mowiac nie wiem czy warto doplacac...
Ja miedzy nimi (R51 i M51) nie widzialem zadnej roznicy.


Pozdrawiam
Michal
 

korkodyl

New member
No wlasnie czas reakcji serii R51 nie jest mi znany.
Moze ktos cos wie na ten temat ??
Wiem tylko ze nie obserwuje ZADNEGO smużenia - nawet na gierce Burnout Revenge ktora jest mega szybka :)
 

korkodyl

New member
No jesli seria R51 ma 17ms to naprawde sporo wiecej niz M51.
Ja jednak powtorze ze nie widzialem kompletnie zadnej roznicy a przygladalem sie przelatujacym bardzo szybko napisom na koncu programu Roberta Maklowicza i w obu bylo tak samo - troszke "niewyrabialy" - Ale TYLKO NA TYCH NAPISACH TAK BYLO - lecialy tak szybko ze nie wiem czy udaloby sie normalnie czytac na zwyklym CRT :) Na TVN zadnej roznicy. Trzeba poczekac na dokladne testy.
 

wolfik

New member
DAEWOO DLP 32 D1 LPS - widział Ktos

moze wiec warto sie wstrzymac z decyzja ;)
natomiast pytanko mam takie, skora za 32R51B dobra cena to 5350zl po jakiej cenie warto kupic 32M51?
na skapiec.pl najtaniej jest po 6159zl, troche trzeba by bylo jednak dolozyc :(
 

zatra

New member
Na niemieckich stronach znalazłem że R41 ma czas 8 ms a różni się on tylko obudową. 17 ms ma R31 ale warto to sprawdzić z innych żródeł.
Krokodyl jak z pozostałymi parametrami interesuje mnie zwłaszcza ostrość z anteny bądz tunera tv sat.
 

korkodyl

New member
Mam tylko kablowke UPC i powiem ze jest niezle z okolo 2 metrow.
Oczywiscie najlepiej sie prezentuja reklamy :)
Jak ktos mialby tak ze 3 metry to byloby naprawde super.
Mysle ze z tunera TV SAT bedzie jeszcze lepiej.
 
Do góry