37PA50 na raty?

JarekG

New member
Witajci.
Mam zamiar sprawić sobie prezent. Wybrałem kilka modeli
Nr 1 Panasonic 37Pa50
Nr 2 Samsung PS 42V4S.
Szukam coś do 6500 tys.Zastanawiałem się też nad LCD.
Odległość od tv około 3m.Szerszy kąt widzenia i lepszy kontrast w plazmie. Dłuższa żywotność, miejszy pobór w LCD.Mam spory dylemat co wybrać.
Dotego jeszcze chce to kupić na raty:chwilowo brak na ten cel kasy.Kamera,wczasy itp.Doradzci co i gdzie kupić, a może jeszcze poczekać na niższe ceny.Z góry dziękuję za odpowiedz.
Jarek z Katowic :)
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Witaj.

Czekanie na niższe ceny nigdy się nie kończy, wystarczy rzucic okiem na rynek IT tam zawirowania cen są jeszcze większe.

no wybór masz ponieważ w samsungu masz większą przekątną a w panasie będzie lepszy obraz, oczywiście wg mnie, musisz się zdecydowac na jedno.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
Jaki masz sygnał ?
Jakie złącza ?

3 metry skłaniał bym się jednak bardziej do 37" Pa 50 /6000 zł z podstawką/ . Wyrażniejszy ostrzejszy obraz , lepsza paleta barw.No i odleglośc
Przy słabym sygnale - z tej odległości na 42" obraz może byc niezadawalajacy . 42 Samsung z Pip - płynnie podaje obraz . W testach lepiej wypadła niz konkurencja. Komplet z glośnikami 6200 zł
pozdrawiam
 

JarekG

New member
Witaj.
Sygnał z polsatu i dvd.
Kino domowe w przyszłośći mam zamiar kupić.
W tej chwili mam na oku jeszcze LCD Sharpa LC32P50E.
Ponoć to wypasiony sprzęt w tej klasie, złącze HDMI itp.
Nie jestem znawcą w tej dziedzinie i interesuje mnie produkt,
który będzie w przedziale 5000-6200 najlepszy,
bez awaryjny i sprawdzony.
Taki co za 5 lat nie okaże się badziewiem, a ewentualne naprawy staną się nieopłacalne.
Gdy Żona usłyszała Sharp to :x pewnie nie jest tak popularny jak inne marki, ale jeżeli jest lepszy od powyższych to czemu nie.
Na wielkości aż tak bardzo mi nie zależy.Tv będzie stał w pomieszczeniu 4*7.
Z góry dziękuję za dobrą radę
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
zdecydowanie
na przyszlość LCD Sharp 32 P 50 / odbierze wszystkie sygnały /Ma pełne wyposażenie złącz.

Ale lepszą ofertą będzie dla Ciebie Sharp 37"P 50 - musiałbyś wysupłać zaskórniaki - 7499 zł. To extra cena na ten model.
Mając extra sygnał jak w Twoim przypadku będziesz -zadowolony z wiekszego ekranu.
37" - dla wielkości pokoju - jest akurat .
Ale 32" - jeśli dysponujesz podanym budżetem - spelni oczekiwania jeszcze bardziej - ze wględu na stosunek wielkości ekranu do odleglości.

Sharp to do tej pory najwiekszy producent LCD na świecie.
W Katowicach będziemy w Czwartek - to możemy coś pomysleć
pozdrawiam
 

JarekG

New member
Witaj .Zaskórniaki się skończyły. Mineły wakacje, które trzeba było czymś uwiecznić a teraz zbliża się zima więc okna należy wymienić. Żona z okien nie zrezygnuje a ja LCD nie odpuszczę. Dlatego postanowiłem dokonać zakupu ratalnego.Wspominałeś że będziecie w Katowicach lecz przez system ratalny pewnie nie będziecie się paprać. U nas tych LCD długo nie zobaczę a jeżeli takowe się pojawią to pewnie będą sporo droższe.
Przypadkiem nie koresponduje z Krzysztofem "LOCO".
Poszperam i rozejżę się za sklepem internetowy, który będzie chciał to sprzedać byle nie z Lukasem.
Pozdrawiam Jarek
 
Do góry