Pioneer vs. Pioneer.

dark

New member
Witam,

Od dwóch miesięcy zastanawiam się nad zakupem plazmy. Zrobiłem mały wywiad, łącznie z zapoznaniem się z tym (bardzo niezłym) forum i już chciałem kupić Pioneera 435 HDE, gdy dowiedziałem się o ich wchodzącej 6-tej generacji. Dodatkowo, kiedy już odżałowałem kwotę, którą muszę zapłacić za 43", zacząłem się zastanawiać nad dorzuceniem do 50". W związku z tym mam trzy pytania:

1. Czy "rzutem na taśmę"kupić 435 czy też spokojnie czekać na 436? Zakładałem, że nowe modele będą droższe, teraz słyszę, że cena będzie niższa. Jeśli różnica będzie do 2.000 zł, wolę kupić nowy model.
2. Czy wybrać 43" czy 50"? Oglądał będę głównie DVD, czasami Cyfrę+, odległość 4-5 m.
3. Słyszę też o możliwej wojnie cenowej i/lub zmianie jakościowej sprzętu HDTV pod koniec roku? Czy to prawda? Czy też jest tak, że zawsze, gdy coś się kupuje z elektroniki, za 3 miesiące okazuje się to przestarzałe i za drogie?

Z góry dziękuję za pomoc.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wojna cenowa omija Pioneera zawsze.
Dobre zawsze kosztuje.
Ja bym zaczekał po targach. Nowa generacja zapowiada sie Extra /Eisa - dostała 50"/ Jeśli cena zapowiada się sporo mniej . Nie bedzie miała żadnych konkurencji na rynku.
Tak czy tak jesteś wygrany z ceną.
Ma byc taniej - sprawdziłem.
Odległoś i urządzenia spoko na wielkośc 50 " Pioneera. To juz robi wrażenie.
Plazma poprzednia chodzila rewelacja, a na nową ostrzymy sobie jeszcze pazurki.

Możesz też zamówic pokaz do domu.
Daj znac przed zakupem , może znajdziemy dobra cenę.
pozdrawiam
 

Ryszard1

New member
Telwizor i Kino domowe

Witam.
Mam ochotę zakupić Pioneera 436 xde lub Philipsa 42PF9966.
Jest duża różnica w rozdzielczości matrycy, czy będzie to miało wpływ na jakopść odbioru.Czy możecie powiedzieć która z plazm jest leprza.Oglądam z odległości 3 m z cyfry +.

Pozdrawiam .
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
wspaniała prezentacja plazm Pioneera. Udowodniła kto w klasie wyższej rządzi na tym rynku.Widac było pokazy na każdym kroku z sygnału HDTV. Piękne obrazy z różnych telewizji i specjalne programy ze znanych nam już pokazowek - zdominowaly wszystkie hale.
Ale wracając do Pioneera - nowa plazma Eisa - prezentowala się wyjątkowo.
Mozna też popatrzec na obraz trójwymiarowy na plazmie 43".
Rzeczywiście nie trzeba miec w pamieci poprzedniego obrazu ze starej plazmy aby doceni jakośc nowego modeli.
Z programów HD1 chodzila rewlacyjnie .
W poniedzialek bedzie pierwsza dostawa do Polski. Poddamy je testowi i ocenimy najnowszy wytwor Pioneera.
Już wczoraj nas zachwycila jakością. Wspaniałe kolory- to nic nowegow - to raczej standard w Pioneerze.
Duuuże zainteresowanie.
pozdrawiam
 
Do góry